Ford Trucks 2021 Yılında Rekor Hedefliyor

blank
Ford Trucks 2021 Yılında Rekor Hedefliyor

İçerik: Ford Trucks 2021 Yılında Rekor Hedefliyor

Ford Trucks 2021 Yılında Rekor Hedefliyor:

2021’i yeni ürün ve gelişmelerle karşılayan Ford Trucks, pandeminin zorlu etkilerine rağmen başarılı bir şekilde geride bıraktığı 2020 sonrasında da yeni pazarlara adım atarak ağır ticari pazarda küresel büyümesine hız kesmeden devam ediyor.

Mühendislik tecrübesi ve 60 yıllık mirası ile ağır ticari sektörde öne çıkan Ford Trucks, yurtdışında yeni pazarlara girmeye hazırlanırken, müşterilerine sunduğu yeni ürün ve hizmetlerle iç pazarda büyümeye devam ediyor.

Turfan: “Ağır ticari araç pazarı 2021’de olduğu gibi 2020’de de yükselmeye devam ediyor”
Ağır ticari pazar ekseninde Türkiye, Ford Trucks Genel Müdür Yardımcısı Serhan Turfan’ın paylaştığı ilk üç aylık performans ve küresel büyüme planlarında yer alan Ford Trucks, pandemiyi kurtarırken, geride bıraktıklarıyla ağır ticari sektörde inişin ortaya çıkışını yaşıyor. başarılı dönem dedi:

“Pandemi ile birlikte birçok fiziksel alışveriş e-ticarete kayarken, bu doğal olarak lojistik ve nakliye ihtiyacını artırdı. Salgının bu etkisine paralel olarak kamyon ve çekicilere olan talep artmaya devam ediyor. Ağır ticaret sektörü 2021’e büyüme ivmesi ile başladı ve önümüzdeki dönemde de bu büyümenin devam edeceğini öngörüyoruz. 2021’in ilk çeyreğinde 6100 adetlik satışa ulaşan ağır ticaret pazarı, bir önceki yılın aynı dönemine göre% 150 büyüdü. Bu büyümede% 66’lık pay ile kamyon segmenti önemli rol oynadı. Ford Trucks olarak 2021’e hızlı bir başlangıç ​​yaptık ve ilk 30 ayın sonunda% 3’ün üzerinde pazar payına ulaştık. “

“İlk çeyrekte uluslararası pazarlarda en yüksek satış hacmine ulaştık”
Ford Trucks’ın uluslararası pazarlardaki satış rakamlarının güçlendiğini belirten Turfan, “Yurt dışı pazarlarda satış hacmimizi geçen yılın aynı dönemine göre% 137 artırarak en yüksek ihracat hacmine ulaştık” dedi ve devam ettiklerini belirtti. hız kesmeden küresel büyüme planları: “2018 yılında genişlememizi tamamladık. 2019 yılında İspanya, Portekiz ve İtalya’daki distribütörlerimizi atayarak Batı Avrupa’da yapılanmamıza başladık. Mart ayında Belçika’daki ilk distribütörümüzü atayarak pazara girdik. Sırada Almanya, Fransa, Hollanda ve Lüksemburg var. Özellikle Almanya bizim için en önemli pazarlardan biri ve buradaki görüşmelerimizin son aşamasına geçtik. Çok kısa sürede Almanya pazarına girmeyi hedefliyoruz ”dedi.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Ford Trucks 2021 Yılında Rekor Hedefliyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Renault Megane E-Tech Elektrikli Modeli Bu Yaz Yollara Çıkacak

Renault Megane E-Tech Elektrikli Modeli Bu Yaz Yollara Çıkacak: Renault mühendisleri bu yaz 30 adet …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör