Netflix, Yeni Bir ‘Gundam’ Filmi Üzerinde Çalışıyor

blank
Netflix, Yeni Bir 'Gundam' Filmi Üzerinde Çalışıyor

İçerik: Netflix, Yeni Bir ‘Gundam’ Filmi Üzerinde Çalışıyor

Netflix, Yeni Bir ‘Gundam’ Filmi Üzerinde Çalışıyor: Bir canlı aksiyon Gundam filmi birkaç yıldır boru hattında ve yakınınızdaki bir ekrana dev bir adım daha yaklaştı. Netflix, Legendary Pictures’ın sinemalarda yayınlayacağı Çin dışında, filmin dünya çapındaki haklarını ele geçirdi.

Efsanevi ve Gundam sahibi Sunrise, filmin yapımcılığını ve yönetmenliğini yapmak için Jordan Vogt-Roberts’ı (Kong: Skull Island ve The Kings of Summer) seçti. Brian K. Vaughan (Y: The Last Man) senaryoyu yazacak ve sorumlu yapımcı olarak rol alacak.

Çekirdek yaratıcı ekipteki güncellemelerin ve Netflix’e gelmesinin ötesinde, canlı aksiyon Gundam filmiyle ilgili ayrıntılar yetersiz kalıyor. Hiçbir olay detayı açıklanmadı (Gundam’ın orijinal Universal Century zaman çizelgesinde yer alıp almayacağı gibi) ve filmi ne zaman izleyebileceğiniz belli değil. Ayrıca Vogt-Roberts’ın üzerinde çalıştığı Metal Gear Solid filminin küçük bir meselesi var.

Bu tam olarak ilk canlı aksiyon Gundam filmi değil. G-Savior, 1999’da Japonya’da sinemalarda gösterime giren TV için yapılmış bir filmdi. Bu sefer bütçenin biraz daha yüksek olacağına dair güvenli bir bahis.

Bu arada Netflix, başka bir Sunrise mülkü olan Cowboy Bebop’un canlı aksiyon uyarlamasını yapıyor. COVID-19 ve başrol oyuncusu John Cho’nun sette yaralanmasının neden olduğu uzun gecikmelerin ardından geçen ay dizinin çekimleri tamamlandı. Şov, bu yıl Netflix’i vuracak.

Netflix, Yeni Bir ‘Gundam’ Filmi Üzerinde Çalışıyor:

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Netflix, Yeni Bir ‘Gundam’ Filmi Üzerinde Çalışıyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

JJ Abrams, Portal Filmi Projesinin Devam Ettiğini Söyledi

JJ Abrams, Portal Filmi Projesinin Devam Ettiğini Söyledi: JJ Abrams, bir Portal filmi olasılığını ilk …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör