Netflix’in Resident Evil Dizisi Temmuz’da Gösterime Giriyor

blank
Netflix'in Resident Evil Dizisi Temmuz'da Gösterime Giriyor

İçerik: Netflix’in Resident Evil Dizisi Temmuz’da Gösterime Giriyor

Netflix’in Resident Evil Dizisi Temmuz’da Gösterime Giriyor:Capcom’un bugünkü Resident Evil gösterisinde şirket, hayatta kalma korku serisine yeni girişiyle ilgili bir dizi ayrıntıyı ortaya çıkardı. Capcom ayrıca, Resident Evil 4 olaylarından sonra gerçekleşen bir olay örgüsüyle oyunlara göre yakında gelecek olan CG animasyonlu Netflix serisinin fragmanını da gösterdi (yaklaşık 45 dakika).

Yapımcı Hiroyuki Kobayashi, Resident Evil: Infinite Darkness’ın Temmuz ayında yayınlanacağını açıkladı ve ayrıca canlı aksiyon filmi serisinin yeniden başlatılmasıyla ilgili çekimlerin tamamlandığını belirtti. Filmin çıkış tarihi yok, ancak şu anda CG efektleri üzerinde çalıştıklarını söyledi.

Netflix, Eiichiro Hasumi’nin CG dizisini yöneteceğini, Yugo Kanno’nun ise besteci olarak kaydedildiğini açıkladı. Hasumi’nin ilk animesi ve bir açıklamasında “Bu tam bir CG animesi olsa da, kamera işini ve aydınlatma atmosferini, genellikle bu çalışmaya bir gerçekçilik duygusu aşılamak için yaptığım canlı aksiyon filme benzer şekilde ayarlamaya çalıştım.” Dedi.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Netflix’in Resident Evil Dizisi Temmuz’da Gösterime Giriyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Netflix’de Castlevania’nın Son Sezonunun Fragmanı Yayınlandı

Netflix’de Castlevania’nın Son Sezonunun Fragmanı Yayınlandı: Netflix, birkaç hafta önce Castlevania’nın dördüncü sezonunun da son …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör