Amazon Çalışanları Mobilya Ve Cihaz Kurulumu Yapacak

blank
Amazon Çalışanları Mobilya Ve Cihaz Kurulumu Yapacak

İçerik: Amazon Çalışanları Mobilya Ve Cihaz Kurulumu Yapacak

Amazon Çalışanları Mobilya Ve Cihaz Kurulumu Yapacak. Amazon’un, müşterileri için hem mobilya hem de cihaz teslim edip kuracağı bir hizmeti test etmeye hazırlandığı bildiriliyor. Bloomberg’e göre şirket, teklifi önce Virginia ve diğer iki pazarda sunmayı planlıyor. Amazon’un, birisinin evinize gelip ürünü belirli bir odada bırakacağı mobilya gibi şeyler için önceden planlanmış teslimat sunduğunu belirtmekte fayda var. Bazı şehirlerde, evinize gidip satın aldığınız ürünü yüklemek için Amazon Ev Hizmetleri aracılığıyla bir yüklenici için ödeme yapabilirsiniz.

Çoğu müşterinin gördüğü gibi, sorun, Amazon’un bu iki hizmeti birlikte sunmamasıdır. Wayfair, Best Buy, Home Depot ve bir arada teslimat ve kurulum hizmeti sunan diğer tüm şirketler, insanları büyük fiyatlı ürünler satın alırken bekleyecekleri şekilde eğitmiştir. Bu yeni teklifle Amazon, sürücüleri yatak setleri gibi mobilyaları monte etme ve çamaşır makinesi gibi cihazlar kurma konusunda eğitecek.

Bloomberg, şirketin mevcut sürücülerinin bazılarının hizmetin onlar için ne anlama gelebileceği konusunda heyecanlanmadığını bildirdi. Amazon’un kendilerine daha da gerçekçi olmayan beklentiler dayatacağından ve onlara yetersiz eğitim vereceğinden korkuyorlar. Ayrıca işte COVID-19’u yakalama konusunda endişeleniyorlar. Hissedarlara son mektubunda Jeff Bezos, Amazon’un “çalışanlarımız için daha iyi bir iş çıkarması” gerektiğini söyledi, ancak şirketin “mantıksız performans hedefleri” belirlemediğini söylemek dışında gerçekçi olmayan beklentiler konusunu ele almadı. Bununla birlikte, rapor doğruysa, şirketin Wayfair’e karşı mücadelesinde kritik bir adım olacaktır. Perakendeci 2019’da ABD’deki en büyük çevrimiçi ev eşyaları perakendecisi olmak için Amazon’u geçti.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Amazon Çalışanları Mobilya Ve Cihaz Kurulumu Yapacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

İsrail, Filistine Saldırmak İçin Sohbet Uygulamalarını Kullanıyor

İsrail, Filistine Saldırmak İçin Sohbet Uygulamalarını Kullanıyor. İsrail ile Hamas arasındaki düşmanlıklar tırmanırken, bazı İsrailliler …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör