Elon Musk, Starlink İnternetinin “Tamamen Mobil” Olacağını Söyledi

blank
Elon Musk, Starlink İnternetinin "Tamamen Mobil" Olacağını Söyledi

İçerik: Elon Musk, Starlink İnternetinin “Tamamen Mobil” Olacağını Söyledi

Elon Musk, Starlink İnternetinin “Tamamen Mobil” Olacağını Söyledi. SpaceX’in yeni Starlink uydu internet hizmeti şu anda çok sınırlı bir beta test dönemi içinde, ancak şirket zaten ileriyi düşünüyor: İlk olarak CNBC tarafından belirtildiği gibi, SpaceX, hizmetin üzerinde çalışmasına izin verecek Starlink bileşenleri için FCC’ye başvuruda bulundu. hareketli araçlar.

Büyük hareketli araçlar, yani Elon Musk, mevcut Starlink terminallerinin Tesla’nın araçları için çok büyük olduğunu ve bu fikrin uçakları, karavanları, kamyonları ve gemileri hedef aldığını tweetledi.

Bu, şu anda müşterilerin mevcut donanımı bir adresten adrese taşımasına bile izin vermeyen Starlink için büyük bir değişiklik olacaktır – betaya girebilirseniz, kayıt formları hizmetin girdiğiniz konumla sınırlı olduğu açıktır.

Bunun nedeni, Starlink uydu takımyıldızının henüz tam olarak inşa edilmemiş olmasıdır, bu nedenle kalıcı bir sınırlama değildir, ancak bugün hala bir sınırlama ve Elon bugün Twitter’da bir kez daha açıklığa kavuşturuldu

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Elon Musk, Starlink İnternetinin “Tamamen Mobil” Olacağını Söyledi

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Çin, FAST Teleskopunu Kullanarak Güneş Rüzgarını İnceliyor

Çinli Bilim Adamları Dev Teleskop Kullanarak Güneş Rüzgarını İnceliyor: Çinli bilim adamları, dünyanın en büyük …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör