Apex Legends Mobile Bu Ay Beta Sürümünü Yayınlayacak

blank
Apex Legends Mobile Bu Ay Beta Sürümünü YayınlayacakEşleşmelerin çarpılmasını önlemek için üzerinde büyük harfler vardır. Bu tekli sırayı dereceli oyunda kullanamazsınız ve herhangi bir maçta altıdan fazla boş oyuncuya izin verilmez. Kaos Teorisi olayına gelince? Beklenen temalı görünüm ve yadigar çeşitlerini göreceksiniz, ancak aynı zamanda gelen bazı işlevsel değişiklikler de var. Bir Hayatta Kalma Yuvası, sizi geçici olarak halka dışı hasardan koruyan yeni bir Isı Kalkanı öğesi de dahil olmak üzere "durumsal faydalar" için bir yer sunar. Kalkan başlangıçta bir Ring Fury "Escalation Takeover" (yüzüğün ceplerinin güvenli alan içinde görüneceği) ile başa çıkmanıza yardımcı olmak için fırlatılıyor, ancak genellikle düşürülen müttefikleri canlandırmak veya savunmasız takımları seçmek için yararlı olacaktır. Bir Kostik kasabasını ele geçirme, hızlı hareket edenlere altın yağma eşyaları vaat eden bir "fare kapanı" ekler.

İçerik: Apex Legends Mobile Bu Ay Beta Sürümünü Yayınlayacak

Apex Legends Mobile Bu Ay Beta Sürümünü Yayınlayacak:

Apex Legends’ın mobil versiyonunu duymayalı uzun zaman oldu, ancak çok yakında daha fazlasını göreceğiz: EA, oyun için bölgesel bir betanın bu ay içinde başlayacağını duyurdu. Başlangıçta yayıncı, oyunun yalnızca “Hindistan ve Filipinler’deki birkaç bin oyuncuya” sunulacağını, ancak planın oyunu yıl boyunca daha fazla ülkeye yaymak olduğunu söylüyor.

Şirket ayrıca oyunun ilk detaylarından bazılarını da paylaştı. En önemlisi, bir Apex Legends portu değil, akıllı telefonlar için oluşturulmuş yeni bir versiyon olacak. Apex Legends oyun direktörü Chad Grenier, bir blog gönderisinde “Apex Legends Mobile, telefonda mevcut olan en gelişmiş battle royale savaşıyla sonuçlanan geliştirilmiş kontroller ve düşünceli optimizasyonlarla dokunmatik ekranlar için özel olarak tasarlandı” dedi. Bu aynı zamanda herhangi bir çapraz oyun veya çapraz ilerleme içermeyeceği anlamına gelir. Ve oyunun PC ve konsol versiyonu gibi, Apex Legends da mobil cihazlarda ücretsiz olacak.

Bu tür mobil özel yan ürünler, büyük çok oyunculu oyunlar için giderek daha popüler hale geliyor. Riot geçtiğimiz günlerde League of Legends’ı ele alan bir akıllı telefon olan Wild Rift’i piyasaya sürerken, Psyonix Rocket League Sideswipe ile benzer bir şey yapıyor. Bu arada PUBG Mobile, son zamanlarda 1 milyar indirmeyi aşarak dünyanın en popüler oyunlarından biri olmaya devam ediyor.

Apex Legends’ın ana sürümü 100 milyon oyuncuyla yeni bir kilometre taşına ulaştı ve geçen ay oyun Nintendo Switch’e genişletildi.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Apex Legends Mobile Bu Ay Beta Sürümünü Yayınlayacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Microsoft, Xbox Game Pass’i Akıllı Televizyonlara Taşıyor

Microsoft, Xbox Game Pass’i Akıllı Televizyonlara Taşıyor: Microsoft’un eski büyük E3 canlı yayınından sadece birkaç …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör