Realme Q3 Serisi 22 Nisan’da Piyasaya Çıkacak

blank
Realme Q3 Serisi 22 Nisan'da Piyasaya Çıkacak

İçerik: Realme Q3 Serisi 22 Nisan’da Piyasaya Çıkacak

Realme Q3 Serisi 22 Nisan’da Piyasaya Çıkacak:

Realme Q3 serisinin 22 Nisan’da Çin’de piyasaya sürüleceğini duyuran şirket, Weibo üzerinden bir gönderi ile duyurdu. Lansmandan birkaç gün önce Realme Q3 Pro’nun, akıllı telefonun bazı temel özelliklerini öneren TENAA ve Geekbench platformlarında görüldüğü iddia edildi. Ayrıca Realme’nin endüstriyel tasarım direktörü Xianghai Sire, serideki akıllı telefonların karanlıkta parlayacak bir floresan renk seçeneğine sahip olacağını açıkladı. Şirketin alay ettiği görüntüler, renk seçeneğinin biraz Realme 8 Pro’nun Aydınlatıcı Sarı renk varyantına benzeyeceğini gösteriyor.

Realme Q3 serisinin lansmanı Realme tarafından Weibo’da duyuruldu. Beklenen modeller hakkında herhangi bir bilgi bulunmamakla birlikte, şirketten bir yönetici Weibo gönderisinde, serideki telefonların karanlıkta bir “ateş böceği” gibi parlayacak bir floresan renk seçeneğine sahip olacağını söyledi. Bunun, rengin fütüristik bir görünüm sunacağı ve insanların doğaya yakın hissetmelerini sağlayacağı için yapıldığını söylüyor.

TENAA listesi Weibo’da tipster Dijital Sohbet İstasyonu ve Twitter’da Mukul Sharma tarafından görüldü. Liste, iddia edilen Realme Q3 Pro’nun RMX2205 model numarasını taşıdığını ve 6,43 inç ekrana sahip olacağını gösteriyor. Çift SIM’li telefonun 4.400mAh batarya ile geldiği ve Android 11 üzerinde çalıştığı söyleniyor. Telefon 158.5×73.3×8.4mm ölçülerinde listelenmiştir. Listedeki görüntüler akıllı telefonun dörtlü kamera kurulumuna sahip olacağını gösteriyor.MySmartPrice tarafından tespit edilen Realme Q3 Pro’nun iddia edilen bir Geekbench listesi de TENAA listesiyle aynı model numarasına (RMX2205) sahip. Söylentilere göre Realme akıllı telefon, tek çekirdekli ve çok çekirdekli testlerde sırasıyla 856 ve 3,538 puan almayı başardı. Liste ayrıca, telefonun MediaTek Dimensity 1100 SoC için bir kod adı olan ARM MT6891Z tarafından destekleneceğini de ortaya koyuyor. Bu, bu SoC’nin kaputun altında bulunduğunu iddia eden önceki bir raporla uyumludur. Ayrıca, akıllı telefon 8GB RAM ve Android 11 ile listelenmiştir.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Realme Q3 Serisi 22 Nisan’da Piyasaya Çıkacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Apple’a Kablosuz İletişim Patentleri İçin Dava Açıldı

Apple’a Kablosuz İletişim Patentleri İçin Dava Açıldı. Apple, Wi-Fi ve hücresel bağlantıyı destekleyen neredeyse tüm …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör