Salı Günü Olacak Olan Apple Etkinliğinden Neler Beklemeliyiz

blank
Salı Günü Olacak Olan Apple Etkinliğinden Neler Beklemeliyiz

İçerik: Salı Günü Olacak Olan Apple Etkinliğinden Neler Beklemeliyiz

Salı Günü Olacak Olan Apple Etkinliğinden Neler Beklemeliyiz:

Apple, 20 Nisan Salı günü “Spring Loaded” etkinliğine ev sahipliği yapıyor. Cupertino şirketinin yeni nesil iPad Pro’yu sanal etkinlikte tanıtması bekleniyor. En yeni iPad Pro modellerinin yanı sıra, Apple’ın yeni AirPod’larını, Apple TV’yi ve merakla beklenen, yeniden tasarlanmış iMac’i de getirmesi muhtemel. Apple’ın Salı günkü etkinliği, sonunda Samsung’un Galaxy SmartTag ve Galaxy SmartTag + ile ikonik Tile’a cevap verebilecek şirketin Bluetooth takipçisi AirTag’i nihayet gördüğümüz yer olabilir.

Apple etkinliği 2021
Apple’ın “Spring Loaded” etkinliği 10: 00 PDT’de (10:30 IST) gerçekleşecek. Etkinlik, Apple web sitesinde ve sosyal medya kanallarında doğrudan Cupertino, California’daki kampüsü aracılığıyla canlı yayınlanacak.

Apple 2021 etkinliğinde neler beklenebilir?
Apple, yeni iPhone modellerini piyasaya sürme eğiliminin olduğu normal Eylül etkinliğinin aksine, yeni iPad Pro, Apple TV, AirPods ve iMac modellerini tanıtmak için Salı günkü etkinliğine ev sahipliği yapıyor. Şirket, etkinlikte ne başlatacağı konusundaki sessizliğini korumaya devam etti. Ancak söylenti değirmeni bazı detaylar verdi.

Yeni iPad Pro
Apple’ın Salı günkü etkinliğinde tanıtması beklenen en önemli cihazlardan biri, yeni iPad Pro, yani iPad Pro (2021). Mini LED ekrana sahip olduğu söyleniyor ve 5G mmWave desteği içerebilir. Yeni iPad Pro’nun birden fazla ekran boyutunda gelmesi ve tamamen yeni bir Apple çipine sahip olması bekleniyor.

Yeni iMac
İPad Pro’ya ek olarak, Apple’ın yeni iMac’ini Salı etkinliğinde tanıtacağı tahmin ediliyor. Yeni iMac yükseltmesinin Apple’ın M1 çipini şirketin iMac serisine getireceği tahmin ediliyor. Söylenti değirmeni ayrıca 24 inçlik bir iMac önerdi. Ayrıca, L0vetodream takma adıyla giden bir ihbarcı, Apple’ın renkli bir iMac serisi getirebileceğini öne sürdü. Bu, ince çerçevelerle ve gözle görülür bir çene olmadan gelebilir.

Yeni Apple TV
Apple TV, Salı günkü Apple etkinliğinde A12X yongası gibi değişiklikler ve 64 GB ve 128 GB depolama seçenekleri dahil iyileştirmelerle bir yükseltme alabilir. Bu ince ayarlar, TV izleme deneyimini iyileştirebilir ve bu yılın sonunda yapılması planlanan tvOS güncellemesiyle uyumlu hale gelebilir.

AirTag
Apple’ın Salı günkü etkinliğinde açıklayabileceği son büyük donanım, beklenen AirTag. Su geçirmez yapılı ve manyetik şarjlı olabilir. Bluetooth izleyicinin de çıkarılabilir bir bataryaya sahip olduğu söyleniyor. Apple kısa süre önce Uygulamamı Bul’u gelişmiş izleme desteği ve üçüncü taraf aygıtları bile izleme özelliği ile güncelledi. Uygulama, kayıp eşyaları bulmak için büyük olasılıkla AirTag ile birlikte kullanılacak.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Salı Günü Olacak Olan Apple Etkinliğinden Neler Beklemeliyiz

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Twitter, Bültene Kaydolma Özelliğini Profillere Getiriyor

Twitter, Bültene Kaydolma Özelliğini Profillere Getiriyor:Bülten savaşları kızışmaya devam ediyor. Alt yığın hızla büyüyor gibi …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör