Xbox Cloud Gaming, iOS ve Windows PC’lere Geliyor

blank
Xbox Cloud Gaming, iOS ve Windows PC'lere Geliyor

İçerik: Xbox Cloud Gaming, iOS ve Windows PC’lere Geliyor

Xbox Cloud Gaming, iOS ve Windows PC’lere Geliyor:

Bilgisayarınızda veya Apple cihazlarınızda Xbox oyun akışını denemek için beklemeniz gerekmeyebilir. Microsoft, 20 Nisan’dan itibaren “seçkin” Xbox Game Pass Ultimate abonelerini iPad, iPhone ve Windows 10 bilgisayarlarda Cloud Gaming beta denemeleri için davet etmeye başlayacağını açıkladı. Yerel bir uygulama yerine Chrome, Edge veya Safari kullanmanız gerekecek, ancak bir Bluetooth veya USB oyun kumandası ile oynayamıyorsanız özel dokunmatik girişi kullanabilirsiniz.

Oyun akışlarının bir seçenek olduğu 22 ülkenin tamamında oyunculara “sürekli olarak” daha fazla davetiye sunulacak. Microsoft, zaman içinde genişletilmiş donanım desteğini görmeniz gerektiğini söyledi. Teknoloji devi ayrıca hızlı güncellemeler planladı ve daha geniş desteği önümüzdeki aylarda tüm Game Pass Ultimate üyelerine sunmayı umdu.

Yerel bir uygulama umuyorsanız bu heyecan verici olmayacak – Apple’ın oyun akışı politikası kısmen bunun için suçlu. Yine de Microsoft’un bulut oyun hizmetinin erişimini önemli ölçüde genişletiyor ve Xbox oyunlarını birden fazla cihazda oynamak istiyorsanız Game Pass Ultimate’ı çok daha çekici hale getiriyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Xbox Cloud Gaming, iOS ve Windows PC’lere Geliyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

God of War: Ragnarök Çıkış Tarihi 2022’ye Ertelendi

God of War: Ragnarök Çıkış Tarihi 2022’ye Ertelendi: PlayStation Studios başkanı Hermen Hulst Çarşamba günü …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör