Polaroid, En Küçük Analog Anlık Kamerasını Çıkardı

blank
Polaroid, En Küçük Analog Anlık Kamerasını Çıkardı

İçerik: Polaroid, En Küçük Analog Anlık Kamerasını Çıkardı

Polaroid, En Küçük Analog Anlık Kamerasını Çıkardı. Polaroid, bugüne kadarki en küçük kamerasını ortaya çıkardı ve iddia ettiği şey, gezegendeki en genç analog anlık kamera. Polaroid Go gittiğiniz her yerde takılmak üzere tasarlanmıştır. 4,1 inç uzunluğunda, 3,3 inç genişliğinde ve 2,4 inç yüksekliğindedir.

Polaroid Go, selfie aynası, dinamik flaş, çift pozlama ve otomatik zamanlayıcı gibi özelliklere sahiptir. Filmi yeniden yüklemeden önce kaç fotoğraf çekebileceğinizi gösteren bir sayaç var. Tek bir şarjla 15 pakete kadar fotoğraf çekmenize olanak tanıyan 750mAh bataryaya sahiptir. Kamera, f / 12 ve f / 52 diyafram açıklıkları ile 1 / 125-30sn’lik bir deklanşör hızına ve 34 mm (35 mm eşdeğeri) odak uzaklığına sahiptir.


Daha küçük bir kamera daha kompakt bir film stoğu gerektirir ve Polaroid tam da bunu Go film biçiminde içerir. 2,623 x 2,122 inç (66,6 mm x 53,9 mm) ölçülerinde ve 1,851 x 1,811 inç (47 mm x 46 mm) görüntü alanıyla. Fotoğrafların geliştirilmesi 10-15 dakika sürer.

En azından başlangıçta Polaroid Go yalnızca beyaz renkte satışa sunulacak. Ön siparişler şu anda açık ve kamera 27 Nisan’da satışa sunulacak. Polaroid Go 100 $ ‘a mal olur ve 16 kare içeren çift Go renkli film paketi 20 $’ dır.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Polaroid, En Küçük Analog Anlık Kamerasını Çıkardı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Amazon, AR Renk Skalası Olan Bir Kuaför Salonu Açıyor

Amazon, AR Renk Skalası Olan Bir Kuaför Salonu Açıyor. Amazon, kasasız Go mağazalarıyla süpermarket alışverişini …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör