Sony, WH-1000XM4 kulaklıklarını beyaz Renkte Piyasaya Sürüyor

blank
Sony, WH-1000XM4 kulaklıklarını beyaz Renkte Piyasaya Sürüyor

İçerik: Sony, WH-1000XM4 kulaklıklarını beyaz Renkte Piyasaya Sürüyor

Sony, WH-1000XM4 kulaklıklarını beyaz Renkte Piyasaya Sürüyor. Sony’nin WH-1000XM4 kulaklıkları, geçen yaz en çok tercih ettiğimiz ürün olmak için öncekilerin önüne geçti. Sekiz ay sonra, Sony, kulaklıkların “sessiz beyaz” yeni bir sınırlı sürüm sürümünü piyasaya sürdüğü için bir değişiklik olduğunu hissetti. Yeni renk grubu Avrupa’da Mayıs ve Ağustos ayları arasında veya stoklar bitene kadar piyasaya sürülecek, ancak gelecekte küresel bir sunum beklemekteyiz.

Ama ucuza gelmeyecekler. XM4’ler zaten 350 $ ‘dan pahalı olsa da, bir dizi anlaşma 278 $’ a kadar düştü. Bununla birlikte, Sony, yeni sürümler için fiyatı 400 £ veya 459 € ‘ya yükseltiyor, bu da ABD’de bir gün gelirlerse muhtemelen 400 $’ a çevrilecek.

Tasarım açısından beyaz kulaklıklar, siyah ve gümüş versiyonlarla aynı bronz aksanlara sahiptir. Sony’ye göre buradaki fark, geleneksel muadillerine göre ek bir kat boya içermeleri. Bu görünüşe göre onları “lekeye karşı daha dirençli” hale getiriyor. Sony ayrıca birlikte gelen aksesuarlara sessiz beyaz bir görünüm kazandırdı, böylece taşıma çantası ve kablolar kulaklıkların görünümüne uyuyor.

Dahili özellikler dokunulmadan kalır. Sony, M4’i M3 üzerinden, saniyede 700’den fazla dış gürültüyü algılayan yeni bir Bluetooth Audio SoC (çip üzerinde sistem) ile yükseltti. Özel QN1 gürültü engelleme işlemcisine yönelik yeni bir algoritma, bilgi işlem gücünü gerçek zamanlı olarak uygulayarak sesi de destekler. İkisi, frekans eğrisi boyunca gürültüyü engellemek için birlikte çalışır. Ek olarak, kulaklıklar, sıkıştırılmış müzik dosyalarını yüksek çözünürlüklü sürümlerine yaklaştıran Dijital Ses Geliştirme adlı bir ses yükseltme teknolojisine sahiptir.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Sony, WH-1000XM4 kulaklıklarını beyaz Renkte Piyasaya Sürüyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Araştırmacılar En hızlı Lazer Tabanlı Rasgele Sayı Programını Oluşturuyor

Araştırmacılar En hızlı Lazer Tabanlı Rasgele Sayı Programını Oluşturuyor. Uluslararası bilim adamlarından oluşan bir ekip, …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör