Amazon, Avuç İçi Okuma Ödeme Teknolojisini Mağazalara Getiriyor

blank
Amazon, Avuç İçi Okuma Ödeme Teknolojisini Mağazalara Getiriyor

İçerik: Amazon, Avuç İçi Okuma Ödeme Teknolojisini Mağazalara Getiriyor

Amazon, Avuç İçi Okuma Ödeme Teknolojisini Mağazalara Getiriyor:

Şirket, bir blog gönderisinde Amazon’un temassız ödemelerinin Whole Foods Market mağazalarında önemli bir genişleme yaptığını duyurdu. Amazon One, bir kartı avuç içi baskınıza bağlamanıza ve ardından elinizi okuyucu cihazının üzerine getirerek ürünler için ödeme yapmanıza olanak tanır. Şimdiye kadar Amazon Go, Amazon Books ve diğer küçük mağazalarla sınırlı kaldı. Bununla birlikte, Amazon şimdi onu bir Seattle Whole Foods Market’e kurdu ve bölgedeki diğer yediye genişletmeyi planlıyor.

Amazon, ödeme hattından kaçınmanıza izin vermek için ürünleri otomatik olarak tarayan Dash Cart ve Amazon Go’da Just Walk Out teknolojisi de dahil olmak üzere birçok perakende deneyi deniyor. Eylül 2020’de tanıtılan Amazon One, oldukça hızlı bir şekilde genişledi. Amazon, ödeme hızı ve avucunuzu kaydetme kolaylığı ve temassız yapısı sayesinde müşteri geri bildirimlerinin “harika” olduğunu söyledi.

Amazon, hizmeti daha da genişletmeyi ve hatta üçüncü taraf perakendecilere sunmayı planlıyor. Şu anda, Seattle’daki Madison Broadway’deki Whole Foods Market mağazasında satılıyor ve “önümüzdeki aylarda” West Seattle, Interbay, Westlake, Kirkland, Lynwood, Roosevelt Square ve Redmond’daki diğer Whole Foods mağazalarına genişleyecek.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Amazon, Avuç İçi Okuma Ödeme Teknolojisini Mağazalara Getiriyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

El Salvador, Bitcoin’i Resmi Para Birimi Olarak Kabul Edecek

El Salvador, Bitcoin’i Resmi Para Birimi Olarak Kabul Edecek: El Salvador, iyi bilinen bir kripto …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör