Cadillac’ın Elektrikli Arabası 480 Km Menzile Sahip Olacak

blank
Cadillac'ın Elektrikli Arabası 480 Km Menzile Sahip Olacak

İçerik: Cadillac’ın Elektrikli Arabası 480 Km Menzile Sahip Olacak

Cadillac’ın Elektrikli Arabası 480 Km Menzile Sahip Olacak:

Hummers, önümüzdeki birkaç yıl içinde GM’nin elektrikli montaj hatlarından çıkan tek yeni modeller olmayacak. Amerikan otomotiv uzmanı, 2022’nin ilk yarısından itibaren tamamen elektrikli Cadillac Lyriq crossover SUV’sini piyasaya sürmeyi planladığını ve müşterilerin bu Eylül ayından itibaren rezerve edebileceklerini duyurdu.

Cadillac geçen Ağustos ayında aracı ilk kez duyurduğundan beri Lyriq’in özellikleri ve yetenekleri hakkında oldukça iyi bir fikir edindik. 33 inç genişliğinde bir OLED merkezi bilgi-eğlence ekranı, Chevy’nin SuperCruise uyarlanabilir hız sabitleyici, Cadillac’ın aktif gürültü önleme sistemi, AKG Audio’dan 19 hoparlörlü bir ses sistemi ve 20 veya (isteğe bağlı) 22 inç jantlara sahip olacak.

blank

RWD Lyriq, elbette GM yeni Ultium pil sistemi ile güçlendirilecek – aynısı Hummer EV’ye 1.000 HP sağlayan. Şimdi Lyriq’in tahmini 340 beygir gücü, 325 ft lb tork ve 300 artı mil menzili sağlayan 12 modüllü, 100 kWh’lik bir NCMA paketine sahip olacağını biliyoruz. Dahası, Cadillac, EV geçişinin Seviye 3 DC istasyonunda 190 kW’a kadar şarjı destekleyebileceğini açıkladı – bu, 76 mil menzili bataryaya yaklaşık 10 dakika düşürecek. Seviye 2 AC ev istasyonunda, Lyriq’in 19,2 kW şarj modülü, fişler üzerinde oturarak saatte yaklaşık 52 mil ekleyebilir.

Tüm bunlar 59,990 $ ‘lık başlangıç fiyatı için sizin olabilir. Ama ya siyah ya da gri bir SUV kullanma fikrine gerçekten alışsanız iyi olur çünkü Satin Steel Metallic ve Stellar Black Metallic, başlangıçta geleceği tek iki dış renktir.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Cadillac’ın Elektrikli Arabası 480 Km Menzile Sahip Olacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Lexus, 12 Haziran’da Yeni NX SUV’nin Lansmanını Düzenleyecek

Lexus, 12 Haziran’da Yeni NX SUV’nin Lansmanını Düzenleyecek: Premium otomobil üreticisi Lexus, ikinci nesil NX …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör