EA Games Kullanıcılara Apex Legends Mobile’ı Duyurdu

blank
EA Games Kullanıcılara Apex Legends Mobile'ı Duyurdu

İçerik: EA Games Kullanıcılara Apex Legends Mobile’ı Duyurdu

EA Games Kullanıcılara Apex Legends Mobile’ı Duyurdu:

Nihayet, EA ve Respawn Entertainment Apex Legends’ın mobil versiyonunu resmen duyurdu. Tahmin edebileceğiniz gibi Apex Legends Mobile, dokunmatik ekranlar için özel olarak tasarlanmış bir battle royale oyunudur. Apex oyun direktörü Chad Grenier’e göre, geliştirilmiş kontroller olacak ve “bir telefonda mevcut olan en gelişmiş battle royale savaşıyla sonuçlanan düşünceli optimizasyonlar” olacak.

PUBG Mobile ve Call of Duty Mobile ve bu franchise’lardaki diğer oyunlar gibi, bu Apex Legends’tan tamamen ayrıdır. Bu nedenle, konsollarda veya PC’de insanlarla oynamayı beklemeyin.

blank

İlk bölgesel beta testleri, bu ayın sonunda Android’de birkaç bin oyuncuyla Hindistan ve Filipinler’de gerçekleştirilecek. Respawn, Android ve iOS’ta daha geniş bir kullanıma sunulmadan önce Apex Legends Mobile’ı diğer bölgelerde test edecek.

Orijinal oyun gibi, Apex Legends Mobile, bazılarını PC ve konsol sürümlerinde bulamayacağınız kozmetik öğeler için mikro dönüşümler ve savaş geçişleriyle ücretsiz oynanabilecek. Apex Legends Mobile ekibi, oyunu geliştirirken Apex Legends ekibi ve diğer ortaklarla işbirliği yapıyor.

Apex Legends’ın mobil versiyonu bir süredir çalışmaların içindeydi. EA, kısmen Çin mobil pazarını kırmaya yönelik bir bakış açısıyla, 2020’nin başlarında oyun üzerinde çalıştığını doğruladı. Yine de, Apex Legends’ı hemen hemen her yerde (en azından telefonunuzun veri bağlantısına bir Nintendo Switch bağlamadan) düzeltene kadar çok uzun sürmemelidir.

Bu arada Respawn, Apex Legends için şimdiye kadarki en büyük güncellemelerden biri olarak adlandırdığı şeye ilk bakışı sundu. Yeni bir fragman, 4 Mayıs’ta dokuzuncu sezonla birlikte gelebilecek olan kadroya katılacak bir sonraki karakter olan Valkyrie’ye bir göz atıyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: EA Games Kullanıcılara Apex Legends Mobile’ı Duyurdu

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Tony Hawk Pro Skater 25 Haziran’da Nintendo Switch’e Geliyor

Tony Hawk Pro Skater 25 Haziran’da Nintendo Switch’e Geliyor:Tony Hawk’un Pro Skater 1 ve 2’si, …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör