Overwatch’ın Yöneticisi Blizzard’dan Ayrılıyor

blank
Overwatch'ın Yöneticisi Blizzard'dan Ayrılıyor

İçerik: Overwatch’ın Yöneticisi Blizzard’dan Ayrılıyor

Overwatch’ın Yöneticisi Blizzard’dan Ayrılıyor:

Şirkette yaklaşık yirmi yıl geçirdikten sonra, Blizzard’ın en tanınmış çalışanlarından biri yeni bir şeye hazır. Salı günü Overwatch’ın direktörü Jeff Kaplan, tarihi oyun geliştiricisinden ayrıldığını açıkladı. Kaplan, Blizzard tarafından paylaşılan bir veda notunda, “Böylesine tutkulu bir izleyici kitlesi için dünyalar ve kahramanlar yaratma fırsatına sahip olmak gerçekten bir ömür boyu sürecek bir onurdu,” dedi.

Kaplan’ın yerini başka bir Blizzard çalışanı olan Aaron Keller alıyor. Overwatch’tan önce, ikisi daha önce World of Warcraft üzerinde birlikte çalıştı. “Jeff harika bir lider, akıl hocası ve arkadaş oldu ve onu ne kadar özleyeceğimizi biliyor,” dedi Keller. “Onunla ve Overwatch ekibinin geri kalanıyla uzun yıllar boyunca dünyanın her yerinden insanlara ilham vermeye devam eden bir şey inşa etmede çalıştığım için şanslıydım ve meşaleyi ileriye taşımaktan onur duyuyorum.”

Tahmin edebileceğiniz gibi, Kaplan’ın ayrılışının zamanlaması Overwatch topluluğu arasında endişe yaratıyor. Franchise, çok az ve çok uzaktaki orijinal oyuna yapılan etli güncellemelerle geçen yıl belirsizlik içindeymiş gibi hissediyor. Blizzard ayrıca 2021’de Overwatch 2’yi yayınlamayacak. Ancak Keller’e göre devam filmindeki gelişmeler “iyi bir hızda devam ediyor”. Blizzard’ın “çok yakında” oyunla ilgili daha sık güncellemeleri paylaşacağını söylüyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Overwatch’ın Yöneticisi Blizzard’dan Ayrılıyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Overwatch’a Çapraz Oyun Desteği Geliyor

Overwatch’a Çapraz Oyun Desteği Geliyor:İlk çıkışından beş yıl sonra crossplay sonunda Overwatch’a geliyor. Blizzard yakında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör