PlayStation Plus Yakında Video Hizmeti Sunabilir

blank
PlayStation Plus Yakında Video Hizmeti Sunabilir

İçerik: PlayStation Plus Yakında Video Hizmeti Sunabilir

PlayStation Plus Yakında Video Hizmeti Sunabilir:

PlayStation Plus’a kaydolmak için çevrimiçi çok oyunculu ve bonus oyunlardan daha fazla nedeniniz olabilir. VGC, Sony’nin web sitesinde bir “PlayStation Plus Video Pass” için kısaca bir logo ve bir açıklama yayınladığını öğrendi. Şirket o zamandan beri materyali kaldırmış olsa da, en az bir yıl sürecek bir “deneme hizmeti” kapsamında Sony filmlerine (Bloodshot, Venom ve Zombieland: Double Tap dahil) erişim sözü verdi.

En azından zamanlama doğru. Sony geçtiğimiz günlerde 31 Ağustos’ta PlayStation Store üzerinden film ve TV şovları satmayı bırakacağını ve bir Video Geçişinin bu boşluğu doldurabileceğini söyledi. Şirket ayrıca, Funimation ve yakın zamanda satın alınan Crunchyroll anime hizmeti de dahil olmak üzere diğer stüdyolardan içerik lisansı almak zorunda kalmadan yayınlayabileceği kapsamlı bir video materyal kataloğuna sahiptir.

Geçidin arkasında herhangi bir gizem olmazdı. PlayStation Plus’ın değerini artırabilir ve hizmetin temel oyun özelliklerinden tam olarak yararlanmasalar bile insanları abone tutabilir. Netflix veya Amazon seçimleriyle rekabet etmeyebilir, ancak Plus üyeliğini artırdığı sürece olması gerekmez.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: PlayStation Plus Yakında Video Hizmeti Sunabilir

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Instagram, Algoritmaların Nasıl Çalıştığına Dair Bilgiler Verdi

Instagram, Algoritmaların Nasıl Çalıştığına Dair Bilgiler Verdi: Instagram’ın kesinlikle kronolojik bir beslemeden algoritmik bir beslemeye …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör