TikTok Kullanıcı Yüklemeleri Yine Bozuldu

blank
TikTok Kullanıcı Yüklemeleri Yine Bozuldu

İçerik: TikTok Kullanıcı Yüklemeleri Yine Bozuldu

TikTok Kullanıcı Yüklemeleri Yine Bozuldu:

Birçok TikTok kullanıcısı, video uygulamasına yapılan yüklemeleri etkileyen garip bir sorun nedeniyle şu anda uygulamaya gönderi gönderemiyor. Uygulama işlevsel görünmekle birlikte, birçok kullanıcı profillerinde görünmesine rağmen videoların gerçekte yüklenmediğini fark ediyor. Washington Post için popüler TikTok hesabını yöneten Dave Jorgenson da dahil olmak üzere diğerleri, TikTok’un kendilerine videolarının “incelenmekte” olduğunu bildirdiğini bildirdi.

TikTok, sorunların farkında olduğunu doğruladı, ancak sorunun kaynağı veya kaç kullanıcının etkilendiğini hemen açıklamadı. Kesintileri izleyen bir web sitesi olan downdetector.com’a göre, yaygın görünüyor. TikTok, destek hesabından “Şu anda bazı kullanıcıların yayınlanan videolarda gecikme yaşamasına neden olan bir sorunun farkındayız” dedi. “Ekibimiz aktif olarak bir düzeltme üzerinde çalışıyor ve güncellemeleri buradan takip edeceğiz.”

TikTok geçmişte teknik sorunlar yaşamış olsa da, bunun yalnızca yüklemeleri etkilediği gerçeği, platformların bazı kullanıcıların içeriklerini kendilerine bildirmeden genel beslemelerden gizleyeceğini iddia eden popüler bir komplo teorisi olan “gölge yasaklama” yı ateşledi. Aynı şekilde, sorunların zamanlaması – Downdetector’a göre, Derek Chauvin davasındaki karardan dakikalar sonra raporlar aniden yükselmeye başladı – birçok kullanıcının şu anda dava hakkında yayınlamaya çalıştığı için de bazı endişeleri artırdı.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: TikTok Kullanıcı Yüklemeleri Yine Bozuldu

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Google Meet’in Tamamlayıcı Modu Eylül’de Çıkacak

Google Meet’in Tamamlayıcı Modu Eylül’de Çıkacak: Google Meet, kullanıcıların ek bir ekran üzerinden uzak üyeler …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör