Yeni Mortal Kombat Filmi Sadece Dövüşten İbaret Olmayacak

blank
Yeni Mortal Kombat Filmi Sadece Dövüşten İbaret Olmayacak

İçerik: Yeni Mortal Kombat Filmi Sadece Dövüşten İbaret Olmayacak

Yeni Mortal Kombat Filmi Sadece Dövüşten İbaret Olmayacak:

Greg Russo, annesini Sega Genesis için Mortal Kombat’ı almaya ikna ettiğinde henüz gençti. Yıl 1993’tü ve bir kopyasını almak için onu Güney Jersey’deki yerel K-Mart’a götürmek zorunda kaldı. Eline aldığında, kötü bir şeyden sıyrılacağını hissetti. Russo, o sırada Mortal Kombat etrafında köpüren tartışmanın farkındaydı; ne kadar korkunç ve şiddetli olması gerekiyordu. Annesi pek değil.

Russo, “Ondan sonra bütün gün sürdü,” dedi. Bugünlerde onunla şaka yapıyorum. Ben, “Anne, seni kandırmış olabilirim, ama bak, filmi ben yazdım” dedim. “

Russo, 23 Nisan’da sinemalara ve yayın hizmetlerine girecek film Mortal Kombat’ın senaristi. Serinin yeni üyesi Cole Young ve bir dizi ikonik karakterin yer aldığı bir hikaye oluşturdu, düzinelerce dövüş sahnesi ve kanlı ölümler yazdı ve seriyle olan uzun kişisel geçmişinden yararlanırken bol bol şaka ve drama serpiştirdi.

Ülkedeki diğer birçok bowling merkezi gibi Barkley artık yok. Ancak Mortal Kombat dayandı. Seri, birden fazla konsol nesli boyunca düzinelerce video oyunu ve çoğu utanç verici olan bir avuç film üretti.

Russo, yeni senaryoya hafiflik kattığından emin oldu, ancak bu dramatik ivmeyi atmaya yetmedi. Filmin ilk yedi dakikasının da gösterdiği gibi, kanlı şiddete dönüşen yavaş yanan bir gerilim içeriyor ve çocuklar söz konusu olduğunda bile toplu katliamdan çekinmiyor. Ama elbette mizah da var. O olmadan Mortal Kombat olmazdı.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Yeni Mortal Kombat Filmi Sadece Dövüşten İbaret Olmayacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Godzilla vs Kong, 12 Günde 300 Milyon Dolara Yakın Gişe Yaptı

Godzilla vs Kong, 12 Günde 300 Milyon Dolara Yakın Gişe Yaptı: Godzilla – Kong, bu …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör