Sony Güçlü Bir Giyilebilir Klima’yı Piyasaya Sürüyor

blank
Sony Güçlü Bir Giyilebilir Klima'yı Piyasaya Sürüyor

İçerik: Sony Güçlü Bir Giyilebilir Klima’yı Piyasaya Sürüyor

Sony Güçlü Bir Giyilebilir Klima’yı Piyasaya Sürüyor:

Sony, şirketin kendi platformunda kitle fonlaması yaptıktan sonra geçen yıl piyasaya sürdüğü uygulama kontrollü “giyilebilir klima” Reon Pocket için bir takip ürünü duyurdu. Reon Pocket 2, orijinal modelle aşağı yukarı aynı görünüyor, ancak yeni tasarlanan iç kısımlar, Sony’ye göre iki katına kadar ısı emilimi sağlayabilir ve bu da daha güçlü soğutma performansı sağlar. Sony ayrıca Reon Pocket 2’nin ter geçirmezlik özelliğini geliştirerek hafif egzersiz durumları için daha uygun hale getirdiğini söylüyor.

blank

Önceki model çoğunlukla, yazın işe gidip gelmeyi daha katlanılır kılmak için özel bir fanila ile giyilecek bir şey olarak pazarlanıyordu, ancak Sony bu kez daha çok yönlü kullanım durumlarını, özellikle de golfü vurguluyor. Şirket, cihazın yerleştirilebileceği ceplere sahip bir dizi golf kıyafeti üretmek için Le Coq Sportif, Munsingwear ve Descente gibi spor giyim markaları ile ortaklık kurdu.

Sony, Reon Pocket’ın normal kıyafetlerle kullanılabilmesi için bir boyunluk aksesuarı da tasarladı. Önceden, Sony’den bir grup cepli atlet satın almanız gerekiyordu.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Sony Güçlü Bir Giyilebilir Klima’yı Piyasaya Sürüyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Facebook’un İlk Akıllı Saatinin Bazı Özellikleri Belli Oldu

Facebook’un İlk Akıllı Saatinin Bazı Özellikleri Belli Oldu: Facebook’un üzerinde çalıştığı söylenen akıllı saat hakkında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör