Twitter, İşletmeler İçin Profesyonel Profilleri Test Ediyor

blank
Twitter, İşletmeler İçin Profesyonel Profilleri Test Ediyor

İçerik: Twitter, İşletmeler İçin Profesyonel Profilleri Test Ediyor

Twitter, İşletmeler İçin Profesyonel Profilleri Test Ediyor: Twitter, sahiplerinin potansiyel müşterilerin görebileceği daha fazla bilgi görüntülemesine olanak tanıyan işletmeler için yeniden tasarlanan profilini test etmeye başladı. Twitter Business hesabı “Profesyonel Profiller” in lansmanını duyurdu ve nasıl görüneceğini gösteren bir fotoğraf yayınladı. Gördüğünüz gibi, hala sahibinin web sitesini ve takip eden / takipçi numarasını gösteriyor, ancak şimdi aynı zamanda Facebook’unkine benzer bir “Hakkında” bölümü de içeriyor.

Sosyal ağ, işletmelerin adres bilgilerini bir harita ve çalışma saatlerini de içeren Hakkında bölümüne taşıdı. Alt kısımda, potansiyel müşteriler kuruluşun konumuna yol tarifi almak için bir düğmeye ve sahiplerle doğrudan Twitter üzerinden iletişim kurmak için başka bir düğmeye dokunabilir. Şirket, yeni profil türünün işletmelerin, kâr amacı gütmeyen kuruluşların, yayıncıların, yaratıcıların ve Twitter’ı iş için kullanan herkesin müşterilerin görmesini istedikleri belirli bilgileri görüntülemesine izin vereceğini söylüyor. İnsanların yerel işletmeleri ziyaret etmelerini kolaylaştırmaya ve dolayısıyla küçük dükkanların pandemi sırasında kaybetmiş olabilecekleri işi yeniden kazanmalarına yardımcı olabilir.

Sosyal ağın ürün lideri Kayvon Beykpour, bunun sadece başlangıç ​​olduğunu söyledi – web sitesi, işletme sahiplerinin gelecekte başka tür bilgiler eklemesine izin verecek. Twitter, ABD’de küçük bir işletme sahibi havuzuyla Profesyonel Profilleri test etmeye başladı, ancak önümüzdeki aylarda bu özelliğe erişimi daha fazla hesaba sunacak.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Twitter, İşletmeler İçin Profesyonel Profilleri Test Ediyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Twitter, Bültene Kaydolma Özelliğini Profillere Getiriyor

Twitter, Bültene Kaydolma Özelliğini Profillere Getiriyor:Bülten savaşları kızışmaya devam ediyor. Alt yığın hızla büyüyor gibi …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör