Yeni Mor Renkli iPhone 12 ‘ler Bu Hafta Piyasaya Çıkıyor

blank
Yeni Mor Renkli iPhone 12 'ler Bu Hafta Piyasaya Çıkıyor

İçerik: Yeni Mor Renkli iPhone 12 ‘ler Bu Hafta Piyasaya Çıkıyor

Yeni Mor Renkli iPhone 12 ‘ler Bu Hafta Piyasaya Çıkıyor:

İPhone 12 artık mor renkte geliyor. Tim Cook, Salı günkü Apple’ın bahar etkinliğinde duyuruyu kendisi yaptı. Şimdiye kadar iPhone 12 ve 12 Mini siyah, beyaz, mavi, yeşil ve kırmızı renklerde (Ürün Kırmızısının bir parçası) mevcuttu. İPhone 12 Pro ve 12 Pro Max, grafit, altın, gümüş ve mavi kaplamalarla gelir. Mor iPhone’u gösteren bir video, 1971 yapımı Willy Wonka & the Chocolate Factory filminin şarkısı olan The Candy Man’ı içeriyordu. Cook, yeni mor rengin baharı çağrıştırdığını söyledi. Duyuru, yeni iMac’ler, güncellenmiş bir Apple TV, AirTags ve bir iPad Pro ile birlikte geldi.

Tüm amaç ve amaçlar için, mor iPhone, mevcut iPhone 12 ve 12 Mini ile aynıdır. Aynı düz kenarlı tasarıma, HDR desteği ile 5G ve OLED ekran desteğine sahiptir. Ekran, Apple’ın seramik kalkanıyla kaplıdır. Gövde, toza ve suya dayanıklılık için IP68 derecesine sahiptir ve MagSafe kablosuz şarjı ve aksesuarları destekler. Aynı A14 Bionic işlemciye sahip, aynı iOS 14 yazılımını çalıştırıyor ve hatta aynı kameralara sahip.

Mor iPhone, Apple’ın güncelleme döngüsünün yarısı olan iPhone 12 serisini piyasaya sürmesinden tam olarak altı ay sonra geliyor. Bu sonbaharda çıkan bir iPhone 13 hakkındaki söylentilerle birlikte, yeni bir rengin zamanlaması, insanları yeni bir telefon alma konusunda çılgına çevirmeye yardımcı olabilir.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Yeni Mor Renkli iPhone 12 ‘ler Bu Hafta Piyasaya Çıkıyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

OnePlus, Orta Seviye Modeli Nord’u Yeni İşlemciyle Güncelliyor

OnePlus, Orta Seviye Modeli Nord’u Yeni İşlemciyle Güncelliyor: OnePlus, orta seviye telefon serisine yeni bir …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör