IF Design’dan Hyundai’ye Tam 14 Tasarım Ödülü

blank
IF Design'dan Hyundai'ye Tam 14 Tasarım Ödülü

İçerik: IF Design’dan Hyundai’ye Tam 14 Tasarım Ödülü

IF Design’dan Hyundai’ye Tam 14 Tasarım Ödülü:

Dünyanın en prestijli tasarım organizasyonlarından IF Design, Hyundai 14’e ödül verdi. Ve tasarımları ödüllendirilen Hyundai’nin E-Pit Hızlı Şarj Cihazı altın ödülü kazandı. Uygulama, mobilite ve mimari gibi alanlarda ödül alan Hyundai, konseptleriyle de öne çıktı.

Hyundai Motor Company, dünyaca ünlü IF Design ödüllerinde çok sayıda ödül kazanarak inanılmaz bir başarı elde etti. Elektrikli araçlar için geliştirilen E-Pit Ultra Hızlı Şarj Cihazı, oldukça prestijli ödüller olarak değerlendirilen bu organizasyona damgasını vurdu. “Altın Ödül” sahibi olan bu özel şarj sistemi, işlevselliğinin yanı sıra görünümü ve estetik çizgisiyle de dikkat çekiyor.

Altın Ödül: E-Pit Ultra Hızlı Şarj Cihazı

En üst seviye olan altın ödül, bu yıl Hyundai E-Pit ultra hızlı şarj cihazına verildi. Genellikle uzun kablolar, karmaşık çalışma prensipleri ve anlık izlenemeyen şarj seviyesi gibi sorunları çözen Hyundai, kullanıcılara hijyen açısından da üstün bir deneyim sunuyor. Formula 1 pit stoplarından esinlenen Hyundai Tasarım Merkezi, elektrikli araç sahiplerine hızlı, kolay, kullanışlı ve birinci sınıf hizmetler sunarak E-Pit istasyonları sağlıyor. Kullanımı son derece basit olan bu istasyon, tasarımıyla da oldukça etkileyici.

Yaklaşık 10.000 yeni ürünün tasarımlarının incelendiği organizasyonda üst üste yedi kez iF Tasarım Ödülü kazanan Hyundai, 10,25 inç dijital ekran kullanıcı arayüzü, iletişim, mimari ve profesyonel konsept gibi çeşitli disiplinlerde de başarıya imza attı. Marka iletişiminde ilk kez ödül kazanan Hyundai, özellikle Covid-19 sürecinde kullandığı “Önce Güvenlik” teması altında logosunda değişiklikler yaparak el sıkışan H figürünü birbirinden ayırdı. Hyundai, düzenleyicileri ve kurumsal logosu ve yazı tipleriyle hazırladığı ajandalarıyla da ödüller kazandı. Düzen ve okunabilirlik açısından dikkat çeken bu tasarımlar, markanın gelişmiş kurumsal kimliğini öne çıkarıyor.

Ayrıca araç hurdalıklarından çıkan atık maddelerle hazırlanan bu ajandalar tamamen çevre dostudur. “Sürdürülebilirliğe Giden Yol” raporuyla ödül kazanan Hyundai, şık kitabında tek bir renk seçerken, aynı zamanda çevre dostu geri dönüştürülmüş kağıt ve daha az mürekkep ve boya kullanıyor.

“Channel Hyundai” TV kanalı ile ödül alan Hyundai, geliştirdiği bu akıllı uygulama sayesinde otomobiller, motor sporlarındaki son gelişmeler ve kültür-sanat gibi içeriklerle ilgili detaylı bilgileri anlık olarak paylaşıyor.

Hyundai’nin mobil araç uygulaması Bluelink de IF Design’dan bir ödül aldı. Araç ile kullanıcı arasında kesintisiz bir bağlantı sağlayan bu sistem, bilgi-eğlence ve gelişmiş kullanılabilirlik açısından sürüş sırasında kullanıcıya kolaylık sağlıyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: IF Design’dan Hyundai’ye Tam 14 Tasarım Ödülü

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Kia 2021 Niro EV, Uygun Fiyatlara Teknik Avantajlar Sunuyor

Kia 2021 Niro EV, Uygun Fiyatlara Teknik Avantajlar Sunuyor: Otomobil üreticileri, özellikle teknoloji yüklü elektrikli …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör