Microsoft, Macbook İçin Office 2021 Önizlemesini Yayınladı

blank
Microsoft, Macbook İçin Office 2021 Önizlemesini Yayınladı

İçerik: Microsoft, Macbook İçin Office 2021 Önizlemesini Yayınladı

Microsoft, Macbook İçin Office 2021 Önizlemesini Yayınladı:Microsoft, bu hafta Mac için Office 2021 ve Office LTSC’nin bir önizleme sürümünü yayınlıyor. Office LTSC (Uzun Süreli Hizmet Kanalı) ticari müşteriler için tasarlanmış olsa da, her iki sürüm de Office’in aboneliklere veya buluta dayanmayan kalıcı sürümleridir. Microsoft, Şubat ayında Office 2021 için planlarını duyurdu ve önizlemede bulunmayacak olan bir Windows sürümü de bu yılın sonlarında piyasaya sürülecek.Mac için Office 2021, hem Apple Silikon hem de Intel tabanlı Mac’leri destekler ve en az 4 GB RAM ve 10 GB depolama alanı gerektirir. Statik bir Office sürümü olarak tasarlanmıştır, ancak önizleme sırasında yeni özellikleri içerebilecek aylık güncellemeler olacaktır. Mac için Office 2021 kesinleşip piyasaya sürüldüğünde, hiçbir yeni özellik eklenmeyecektir. Mevcut iyileştirmeler şunları içerir:

  • Satır Odağı, bu özellik dikkat dağıtıcı unsurları ortadan kaldırarak Word kullanıcılarının bir belgede satır satır hareket etmesini sağlar.
  • XLOOKUP, bir tabloda veya satır bazında bir şeyler bulmanızı sağlayan bir Excel özelliğidir.
  • Elektronik tablolardaki dinamik diziler için yeni işlevler içeren Excel’de dinamik dizi desteği.
  • PowerPoint’te anlatımlı bir slayt gösterisi kaydedin.

Microsoft’un Office LTSC çeşidi, karanlık mod desteği, erişilebilirlik iyileştirmeleri ve Mac için Excel 2021’de bulunan Dinamik Diziler ve XLOOKUP özelliklerinin aynısını da içerecektir. Windows için Office 2021 benzer özellikler içerecektir.

Mac için Office 2021’i denemekle ilgileniyorsanız, önizlemeyi etkinleştirmek için Microsoft’un sitesinden yükleyiciyi ve özel bir Toplu Lisans Serileştiricisini indirmeniz gerekir.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Microsoft, Macbook İçin Office 2021 Önizlemesini Yayınladı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

El Salvador, Bitcoin’i Resmi Para Birimi Olarak Kabul Edecek

El Salvador, Bitcoin’i Resmi Para Birimi Olarak Kabul Edecek: El Salvador, iyi bilinen bir kripto …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör