Twitch, Sohbet Özelliğine Yenilikler Getiriyor

blank
Twitch, Sohbet Özelliğine Yenilikler Getiriyor

İçerik: Twitch, Sohbet Özelliğine Yenilikler Getiriyor

Twitch, Sohbet Özelliğine Yenilikler Getiriyor:Twitch sohbeti ile ilgili bir şey varsa o da neredeyse her zaman kaotik olmasıdır. Elbette, belirli bir kullanıcıyı onlarla doğrudan konuşması için etiketleyebilirsiniz, ancak bu sistem, pek çok kişi varken ikiden fazla kişiyi içeren bir konuşma yapmayı neredeyse imkansız kılar. Twitch, tüm bu kaosu daha yönetilebilir hale getirmek için iş parçacıklı konuşmalar sunuyor. Bu, Sohbet Yanıtları özelliğini çağırıyor, ancak diğer uygulamalarda dizili görüşmelerden yararlandıysanız, hemen evde olacaksınız. Farenizi bir mesajın üzerine getirin ve bir ok simgesi görünecek, ona dokunun ve ardından cevabınızı yazın.

Twitch kendi resmi Twitter hesabından yaptığı açıklamada “Sohbet Yanıtları, sohbet bittiğinde bile sohbeti sürdürmenize yardımcı olur.

Twitch’teki tüm topluluklar için artık mevcut olan yeni mesaj dizilerini, klavye kısayollarını ve daha fazlasını deneyin” dedi.

Şirket ilk olarak geçtiğimiz Ağustos ayında ileti dizili konuşmaları test etmeye başladı ve bugünkü sürümde yer alan özelliklerin çoğu, Twitch’in topluluğundan gelen geri bildirimleri dinleyerek geliştirdiği özelliklerdir. Örneğin, bir yanıt başlatmak için eşzamanlı olarak “alt” ve “enter” tuşlarına basabileceğiniz klavye kısayolları, ilk testçilerin şirketin eklemesini önerdiği bir şeydi. Kullanıcı geri bildirimlerinden çıkan diğer bir özellik, arayüzü özelleştirme yeteneğidir. Bunu, Twitch’in dahil olsanız da olmasanız da her zaman zincirlenmiş bir konuşmanın bağlamını görüntülemesi veya yalnızca bir ileti dizisi sizi ilgilendirdiğinde bu bilgileri göstermesi için ayarlayabilirsiniz.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Twitch, Sohbet Özelliğine Yenilikler Getiriyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Microsoft Outlook iOS’da Sesli Dikte Özelliği Sunacak

Microsoft Outlook iOS’da Sesli Dikte Özelliği Sunacak: Microsoft Outlook artık kullanıcıların sesli komutları kullanarak e-postaları …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör