Twitter, Android ve iOS’ta 4K Görüntü Desteği Sunmaya Başladı

blank
Twitter, Android ve iOS'ta 4K Görüntü Desteği Sunmaya Başladı

İçerik: Twitter, Android ve iOS’ta 4K Görüntü Desteği Sunmaya Başladı

Twitter, Android ve iOS’ta 4K Görüntü Desteği Sunmaya Başladı:Şirketin Mart ayında gerçekleştirdiği bir testin ardından, hem iOS hem de Android kullanan Twitter kullanıcıları artık görüntüleri 4K olarak yükleyebilir ve görüntüleyebilir. Bunu yapmak için tek yapmanız gereken, ayarlar menüsünün “Veri kullanımı” bölümüne gitmek ve yüksek kaliteli görüntüler seçeneğindeki seçimi güncellemektir. Elbette, zaman çizelgenize 4K görüntüler eklemekten endişeleniyorsanız, kıyamet kaydırmanızı yavaşlatır veya veri sınırınıza zarar verirseniz, her şeyi olduğu gibi tutabilirsiniz.

Twitter kendi hesabından yaptığı açıklamada “

Bu yüksek çözünürlüklü resimleri Tweetleme zamanı – Android ve iOS’ta 4K görüntüleri yükleme ve görüntüleme seçeneği artık herkes tarafından kullanılabilir.

Görüntüleri 4K olarak yüklemeye ve görüntülemeye başlamak için, “Veri kullanımı” ayarlarında yüksek kaliteli görüntü tercihlerinizi güncelleyin.” dedi.

Geçtiğimiz Mart ayında Twitter, küçük bir Android ve iOS kullanıcı alt kümesiyle tam boyutlu resim önizlemelerini test etmeye başladı. Şu anda platform, zaman çizelgesinde yer kazanmak için görüntüleri otomatik olarak kırpıyor. Testteyseniz, zaman çizelgenize tek bir resim yüklemek, onu değiştirmeden bırakacaktır. Bir Twitter sözcüsüne göre, şirketin son zamanlarda daha fazla insanı içerecek şekilde genişletmesiyle bu test hala devam ediyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Twitter, Android ve iOS’ta 4K Görüntü Desteği Sunmaya Başladı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Instagram, Algoritmaların Nasıl Çalıştığına Dair Bilgiler Verdi

Instagram, Algoritmaların Nasıl Çalıştığına Dair Bilgiler Verdi: Instagram’ın kesinlikle kronolojik bir beslemeden algoritmik bir beslemeye …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör