YouTube, Mobil Uygulamalarına Daha Fazla Video Ayarı Ekledi

blank
YouTube, Mobil Uygulamalarına Daha Fazla Video Ayarı Ekledi

İçerik: YouTube, Mobil Uygulamalarına Daha Fazla Video Ayarı Ekledi

YouTube, Mobil Uygulamalarına Daha Fazla Video Ayarı Ekledi:

YouTube, kullanımınıza sunulan video kalitesi seçeneklerinin sayısını artıran iOS ve Android uygulamaları için bir güncelleme yayınlıyor. “Daha yüksek resim kalitesi” ayarı, videoların olabildiğince keskin görünmesini sağlayacaktır. Ancak, diğer seçeneklerden daha fazla veri çekecektir. Diğer taraftan, “veri tasarrufu” ayarı, veri ödeneğinizi uzatmanıza yardımcı olur, ancak daha düşük görsel doğruluk ödünleşimiyle birlikte gelir.

Bu ayarlar birkaç mevcut olana katılır. “Otomatik”, şaşırtıcı bir şekilde, internet bağlantınızın ne kadar hızlı olduğuna bağlı olarak video kalitesini otomatik olarak ayarlar. 4K HDR’ye kadar çözünürlüğü manuel olarak da seçebilirsiniz, ancak izlediğiniz her video için bunu yapmanız gerekecektir. Uygulamalarda belirli bir çözünürlük için genel bir ayar yoktur.

YouTube, 9to5 Google’a göre video kalitesi ayarlarını sunucu tarafı güncellemesi olarak ekledi. Bunlara erişmek için uygulamanın en son sürümünü yüklemeniz gerekmez, ancak en iyi performans için yine de bunu yapmaya değer.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: YouTube, Mobil Uygulamalarına Daha Fazla Video Ayarı Ekledi

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Twitter, Bültene Kaydolma Özelliğini Profillere Getiriyor

Twitter, Bültene Kaydolma Özelliğini Profillere Getiriyor:Bülten savaşları kızışmaya devam ediyor. Alt yığın hızla büyüyor gibi …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör