Opel Manta GSe ElektroMOD Resmi Olarak 19 Mayıs’ta Çıktı

blank
Opel Manta GSe ElektroMOD Resmi Olarak 19 Mayıs'ta Çıktı

İçerik: Opel Manta GSe ElektroMOD Resmi Olarak 19 Mayıs’ta Çıktı

Opel Manta GSe ElektroMOD Resmi Olarak 19 Mayıs’ta Çıktı. Opel, en modern unsurları içeren ve Opel teknolojisinin bir ifadesi olan neo-klasik model Manta GSe ElektroMOD’u tanıtmaya hazırlanıyor.

Zamanının ikonik otomobili Opel Manta A’nın Opel’in genç tasarım ekibi ve üstün teknolojisi ile yeniden yorumlanmasından doğan Manta GSe ElektroMOD, heyecan verici modern bir yüze sahip elektrikli bir otomobil olarak yola çıkmaya hazırlanıyor. Manta GSe ElektroMOD; Grafik ve yazılı mesajlarla iletişim kuran Pixel-Vizor uygulaması,% 19 elektrik motoru ve zamansız tasarım çizgileri ile dikkat çekiyor. Yeni Opel Manta GSe ElektroMOD, Mayıs 2021, XNUMX’te otomobil meraklılarının karşısına çıkacak.

Üstün Alman teknolojisini en çağdaş tasarımlarla birleştiren Opel, üretildiği zaman geleceğe ışık tutan efsanevi Manta modelini sıfır emisyonlu ElectroMOD aracı olarak sunmaya hazırlanıyor. Opel’in yeni gelecek anlayışıyla yeniden şekillenen bir dönemin ikonik aracı Manta, heyecan verici modern bir yüze sahip bir ElectroMOD olarak tasarımıyla dikkat çekiyor. Bu bağlamda, efsanevi Opel Manta’nın karakteristik siyah motor kaputu altındaki sıralı dört silindirli benzinli motorun yerini güçlü ve modern bir elektromotor alıyor. GSe’deki “e” artık enjeksiyon yerine elektrik anlamına geliyor.

Yeni Opel Manta eğrinin önünde yorumlandı
Elektrikli araç teknolojisini gövdesindeki en yenilikçi unsur ve sembollerle birleştiren Opel Manta’da klasik neon sarısı gövdeye uygulanan LED teknolojisi ilk bakışta dikkat çekiyor. Geometrik düzenlemeli farlar, radyatör ızgarası ve “şimşek” logosu, Opel’in en yenilikçi uygulaması olan “Pixel Visor” ile birlikte aracın önüne yerleştirildi. Bu bağlamda aracın tüm genişliği boyunca uzanan ve bir vizör gibi aracın ön kısmını kaplayan Pixel-Vizor, grafik ve metin mesajları ile iletişim kurabiliyor, Opel’in sıfır emisyonlu gelecek vizyonunu dijital bir görsel şölen ile ortaya koyuyor. . Opel Manta GSe ElektroMOD, ön cephesinde yer alan “Alman kalbim elektrikli”, “sıfır emisyonum”, “Ben bir ElectroMOD’um” gibi ifadelerle Pixel-Vizor ile misyonunu çevresine yansıtıyor. Pixel-Vizor üzerinden akan Manta vatoz silueti ve Manta logosunun QR kodu tasarımının yanı sıra merkezde Rüsselsheim merkezli Alman üreticinin logosu parlıyor, dairenin içinden iki şimşek çakması gibi detaylar vizörün şıklığına doğru LED gündüz farları Manta’nın yenilikçi ön estetiğini tamamlıyor. .

Konuyla ilgili yorum yapan Opel Global Marka Tasarım Müdürü Pierre-Olivier Garcia, “Manta GSe ElektroMOD, tutkulu tasarımcıların, 3D modelleme uzmanlarının, mühendislerin, teknisyenlerin, mekanikçilerin yanı sıra ürün ve marka uzmanlarının eseridir. Hepsi arabaları seven ve yeni şeyler geliştirmekten keyif alan Opel hayranları. Manta GSe ile köklü Opel geleneğinden sürdürülebilir bir geleceğe bir köprü inşa ediyoruz. Geçmişten günümüze zamanın ruhu kesinlikle büyüleyicidir. “ifadeleri kullandı.

19 Mayıs’ta resmen tanıtılacak
Opel Manta GSe ElektroMOD
1970 model Opel Manta A anısına geliştirilen bir model olan Manta GSe ElektroMOD, klasik otomobillerin modern teknolojiyle yeniden yorumlanması olan RestoMod’un en yenilikçi örnekleri arasında yer alıyor. Proje için Opel Classic’in garajından alınan ve hayata döndürülen Manta A, genç Opel geliştirme ekibinin en yenilikçi ve çözüm odaklı çalışmaları ile bir rüya arabası olarak tasarlandı. Bir Opel GSe olmak için tamamen dijital bir kokpit, elektrikli bataryalar ve tüm sportifliği bir araya getiren yeni Manta, aynı zamanda bir ElektroMOD olarak MODern sürdürülebilir bir yaşam tarzını simgeliyor. Opel’in genel merkezi Rüsselsheim’de son rötuşların yapıldığı yeni Opel Manta GSe ElektroMOD, 19 Mayıs 2021’de heyecan verici detaylarla tanıtılacak.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Opel Manta GSe ElektroMOD Resmi Olarak 19 Mayıs’ta Çıktı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Yenilenen Suzuki GSX-S1000 Eylül’de Türkiye’ye Geliyor!

Yenilenen Suzuki GSX-S1000 Eylül’de Türkiye’ye Geliyor! GSX ailesinin en güçlü üyesi, Suzuki motosiklet ürün gamının …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör