Formula E İçin Audi Cephesinde Heyecan Zirvesi

blank
Formula E İçin Audi Cephesinde Heyecan Zirvesi

İçerik: Formula E İçin Audi Cephesinde Heyecan Zirvesi

Formula E İçin Audi Cephesinde Heyecan Zirvesi:

Formula E sezonu, İspanya-Valencia’da yapılacak yarışla devam ediyor. Audi Sport ABT Schaeffler pilotları Lucas di Grassi ve René Rast, sezonlarının ilk podyum finali için Cumartesi ve Pazar günleri mücadele edecek.
Audi, Formula E sezonunun üçüncü yarışı için hazırlıklarına devam ediyor. Sezonun üçüncü yarışı için düzenlenecek olan Valencia pisti, Formula E’nin önceki sezonlarda test sürüşlerinin yapıldığı pist olduğu için takımların aşina olduğu bir pist. Ancak sezon öncesinde yapılan yeniliklerle değişen parkurda gerçekleşecek mücadele ilginç olacak.

Valencia’daki pistte dünyadaki herhangi bir pistte olduğundan daha fazla tur tamamlayan Audi Sport ABT Schaeffler, sezonun beşinci ve altıncı turlarının sonunda ilk podyum zaferini almak istiyor.

Hedefimiz hep aynı
Sezon öncesi testlerin yarışlar için tam olarak hazırlanmadığını belirten Takım Direktörü Allan McNish, “Bu testlerde yarışlar için gerekli teknik ayarlar ve diğer hazırlıklar odağımızda değildi. Yarışlarda her şey farklıdır. Ayrıca pist de yenilendi. Yeni düzenleme ile baş-bitiş düzlüğünden önce bir chicane ve arka düzün çıkışına yeni viraj kombinasyonları eklendi. “Pist farklı bir dönüş yapsa da hedefimiz değişmedi” dedi.

Roma’da kazanamadıkları için hayal kırıklığına uğradıklarını söyleyen McNish, bu durumun kendilerine Valencia için ekstra bir motivasyon sağladığını ve takımdaki herkesin, sürücülerin, mühendislerin ve teknisyenlerin ilk kupayı dört gözle beklediğini söyledi.

Roma’daki tek olumlu şey e-tron FE07
“Roma’nın olumlu tarafında, e-tron FE07’nin zafere götürebileceğimiz bir araba olduğunu gördük,” dedi, Roma’daki yarışın ilk gününde talihsiz bir şekilde yarış liderliğini kaybetti. yarışın sonu. Her yarışta hedefimiz budur. Sezon uzun, ancak hiçbir sürücü veya takım gruptan ayrılmadı. dedim

Gerçek bir pistteki ilk yarış
Takımın maalesef Roma’da yarış dışı kalan diğer pilotu René Rast da Valencia’yı dört gözle bekliyor. “Valencia, Formula E için alışılmadık bir pist,” diyor Rast. Çok hızlı bölümler var, geçiş bölgeleri var. “Formula E’nin pist sınırları olarak işlev gören yapay duvarlar gibi geçici unsurlar içermeyen” gerçek “bir yarış pistinde ilk yarışı.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Formula E İçin Audi Cephesinde Heyecan Zirvesi

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Kia 2021 Niro EV, Uygun Fiyatlara Teknik Avantajlar Sunuyor

Kia 2021 Niro EV, Uygun Fiyatlara Teknik Avantajlar Sunuyor: Otomobil üreticileri, özellikle teknoloji yüklü elektrikli …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör