PlayStation 1080p Oyunların Yayını İçin Destek Özelliği Ekliyor

blank
PlayStation 1080p Oyunların Yayını İçin Destek Özelliği Ekliyor

İçerik: PlayStation 1080p Oyunların Yayını İçin Destek Özelliği Ekliyor

PlayStation 1080p Oyunların Yayını İçin Destek Özelliği Ekliyor:

Sony, Twitter’da PlayStation Now kullanıcılarının yakında bazı oyunları 1080p çözünürlükte izleyebileceklerini duyurdu. PlayStation Now, Sony’nin PlayStation 5, PlayStation 4 ve PC kullanıcılarının PS4, PS3 ve PS2 oyunlarını oynamasına izin veren bulut akış abonelik hizmetidir. PS4’te ve PC’de yayınlanabilen 800’den fazla oyun vardır ve PS4’e 300’den fazla oyun indirilebilir. PlayStation Now yalnızca birkaç bölgede mevcut ve Hindistan bunlardan biri değil.

Sony, Twitter’daki PlayStation hesabı aracılığıyla PlayStation Now’ın bu haftadan itibaren 1080p özellikli oyun akışını desteklemeye başlayacağını duyurdu. Bu özellik, PlayStation Now’ın bulunduğu Avrupa, ABD, Kanada ve Japonya’da satışa sunulacak. Önümüzdeki haftalarda bu bölgelerde kullanıma sunulacak.

Şimdiye kadar PlayStation Now akışı 720p’de sınırlandırıldı, ancak yeni özellikle 1080p’yi destekleyen oyunlar PS5, PS4 ve PC’de bu çözünürlükte yayınlanabilir. Sony, “1080p özellikli oyunlardan” bahsediyor, bu da muhtemelen yalnızca yerel olarak 1080p’de çalışan oyunların PlayStation Now kullanılarak yayınlanabileceği anlamına geliyor. Pek çok oyunun yerel olarak 1080p’de çalışmadığı ve Sony’nin henüz uyumlu oyunların bir listesini paylaşmadığı unutulmamalıdır.

Sony ayrıca, şirketin yakın zamanda PlayStation Now’a eklediği Borderlands 3 ve Marvel’s Avengers’ın sırasıyla 29 Eylül ve 5 Temmuz’a kadar satışa sunulacağını belirtti.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: PlayStation 1080p Oyunların Yayını İçin Destek Özelliği Ekliyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Star Wars: Jedi Fallen Order’a Ücretsiz Güncelleme Geliyor

Star Wars: Jedi Fallen Order’a Ücretsiz Güncelleme Geliyor: EA ve Respawn’dan çok önceden haber vermeden, …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör