Twitter Kullanıcılarının 4K Görüntüleri Paylaşmasına İzin Verecek

blank
Twitter Kullanıcılarının 4K Görüntüleri Paylaşmasına İzin Verecek

İçerik: Twitter Kullanıcılarının 4K Görüntüleri Paylaşmasına İzin Verecek

Twitter Kullanıcılarının 4K Görüntüleri Paylaşmasına İzin Verecek:

Mikro blog sitesi Twitter kullanıcıları, şirket artık Android ve iOS’un Twitter uygulamasına 4K görüntüleri yüklemesine ve görüntülemesine izin verdiği için sevinmek için bir nedene sahip.

Mashable’a göre, daha önce görüntülerin çözünürlüğü 2.048 x 2.048 ile sınırlıydı ve şimdi Twitter akıllı telefon uygulaması kullanıcıları için 4K görüntü desteği sunuldu.

Özelliğin etrafındaki duyuru Twitter Destek resmi hesabı tarafından yapıldı. Tweet, 2.000’den fazla beğeni ve 1.700 yeniden tweet aldı.

Mashable, 4K görüntü desteğinin Twitter web uygulamasında zaten mevcut olduğunu, ancak şimdi bu özelliğin akıllı telefon uygulamaları için kullanıma sunulduğunu bildirdi. Şu anda, kullanıcıların Twitter’da 4K görüntülerin nasıl etkinleştirileceğini merak etme ihtimaline karşı.

Şu kolay adımlar takip edilebilir: İlk olarak, akıllı telefonda Twitter uygulamasını açın ve ” Ayarlar ve Gizlilik ” seçeneğini seçin. ayarlar seçeneğini seçtikten sonra, ” Genel ” kategorisi altındaki ” veri kullanımı ” seçeneğine dokunun. Artık kullanıcılar, ” Yüksek Kaliteli Görsel Yüklemeleri ” seçeneği ile görsel kategorisini görebilecekler. Ve işte böyle yapılır. Artık bir Twitter kullanıcısı, Twitter için resim tercihleri ayarlarını güncelleyebilecek.

Twitteratis, 4K görüntüleri Twitter’da nasıl görüntülemek ve yüklemek istediklerini de seçebilir – mobil veri ve Wi-Fi, yalnızca Wi-Fi veya hiçbir zaman.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Twitter Kullanıcılarının 4K Görüntüleri Paylaşmasına İzin Verecek

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Google Chrome Gibi, Chrome OS da Dört Haftalık Bir Sürüme Geçecek

Google Chrome Gibi, Chrome OS da Dört Haftalık Bir Sürüme Geçecek. Google, Cuma günü yaptığı …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör