WhatsApp 24 Saat İçinde Kaybolan Mesaj Özelliğini Test Ediyor

blank
WhatsApp 24 Saat İçinde Kaybolan Mesaj Özelliğini Test Ediyor

İçerik: WhatsApp 24 Saat İçinde Kaybolan Mesaj Özelliğini Test Ediyor

WhatsApp 24 Saat İçinde Kaybolan Mesaj Özelliğini Test Ediyor:

WhatsApp şimdi bir rapora göre Android, iOS ve Web / masaüstünde kaybolan mesajlar için 24 saatlik bir seçeneği test ediyor. Anlık mesajlaşma uygulamasında, kullanıcıların kaybolan mesajlar için bir hafta (7 gün) zaman ayarlamasına izin veren bir seçenek zaten vardır. Bu seçenekle WhatsApp artık kullanıcılara aralarından seçim yapabilecekleri birden fazla seçenek sunan Telegram gibi rakip uygulamalarla rekabet ediyor. Son zamanlarda, WhatsApp’ın halka açık beta kanalında bir sesli mesaj oynatma hızı özelliğini test ettiği bildirildi. Ancak sonraki beta güncellemesinde kaldırıldı.

WhatsApp özelliklerini beta olarak test eden ve bunlarla ilgili bilgileri yayınlayan bir platform olan WABetainfo tarafından hazırlanan bir rapora göre, WhatsApp 7 gün seçeneğini değiştirmeyecek ve 24 saat seçeneğini eklemeyecek. Platform tarafından paylaşılan ekran görüntüsü, kullanıcıların kişisel ve grup sohbetleri için kaybolan mesajları etkinleştirdiği / devre dışı bıraktığı bölümde 24 saat seçeneğini gösterir.

WhatsApp daha önce yalnızca yöneticilerin Kaybolan Mesajları kontrol etmesine izin veriyordu. Son zamanlarda, bir gruptaki tüm katılımcıların varsayılan olarak Kaybolan Mesajlar ayarını değiştirmesine izin veren bir iOS güncellemesi yayınladı. WhatsApp ayrıca kaybolan fotoğraflar özelliğini hem Android hem de iOS platformlarına getirme özelliğini test ediyor.

Ek olarak, bir rapor, WhatsApp’ın herkese açık beta kanalında bir sesli mesaj oynatma hızı özelliğini test ettiğini söyledi. WhatsApp for Android beta 2.21.9.4’te birkaç kullanıcı için etkinleştirildi, ancak ertesi gün yeni bir WhatsApp for Android beta 2.21.9.5 güncellemesinin yayınlanmasıyla devre dışı bırakıldı.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: WhatsApp 24 Saat İçinde Kaybolan Mesaj Özelliğini Test Ediyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Son Dakika: Tam Kapanış Perşembe Günü Başlıyor

Son Dakika: Tam Kapanış Perşembe Günü Başlıyor: Son dakika haberine göre Cumhurbaşkanlığı Kabinesi bugün Cumhurbaşkanı …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör