Yeni Honor 50 Serisi Mayıs’ta Piyasaya Sunulacak

blank
Yeni Honor 50 Serisi Mayıs'ta Piyasaya Sunulacak

İçerik: Yeni Honor 50 Serisi Mayıs’ta Piyasaya Sunulacak

Yeni Honor 50 Serisi Mayıs’ta Piyasaya Sunulacak:

Honor 50 serisi Mayıs ayında piyasaya sürülecek ve bir rapora göre çift halkalı kamera tasarımına sahip olacak. Telefonun arka yüzünü gösteren birkaç tasarım çiziminin yanı sıra bir teaser görüntüsü de paylaşıldı ve yaklaşan telefona bir bakış sunuyor. Bunlar, daha önce çevrimiçi olarak paylaşılan Huawei P50 görselleriyle uyumludur. Ayrıca çizimler, söz konusu akıllı telefonun üçlü bir arka kamera kurulumuyla geleceğini ima ediyor. Şu anda bu kameraların çözünürlüğü hakkında bir bilgi yok.

GSMArena tarafından bir raporda paylaşılan çizimler, Honor 50 serisine ait olduğu iddia edilen bir akıllı telefonu gösteriyor. Çizime göre, el cihazında iki zil olacak ve aralarında bir LED yanıp sönecek. Üstteki halka sadece bir sensöre sahip gibi görünüyor ve alttaki iki sensöre sahip, bu da üçlü bir arka kamera kurulumunu öneriyor. Mıknatıslar aracılığıyla kamera dairesine eklendiği varsayılan bir ek filtreyi gösteren üçüncü bir görüntü var. Rapor ayrıca, alt yüzüğün küçük bir bölümünü gösteren “henüz resmi olarak paylaşılmamış” bir teaser görüntüsü paylaşıyor.

Rapor ayrıca, Honor 50 serisinin, bu yıl Ocak ayında Çin’de piyasaya sürülen Honor V40’ın küresel bir versiyonu olan Honor 40 serisinin halefi olacağından bahsediyor. Bununla birlikte, Honor’un doğrudan Honor 50 serisine atlamayı seçtiği iddia edildi. Dahası, Honor 50 serisi akıllı telefonun tasarımı, kullanıcı adı @OnLeaks ile tanınan tipster Steve Hemmerstoffer tarafından paylaşılan (GSMArena aracılığıyla) Huawei P50 render’larına benziyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Yeni Honor 50 Serisi Mayıs’ta Piyasaya Sunulacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Apple’ın Duyuruları Intel Mac’i Olan Herkesi Endişelendiriyor

Apple’ın Duyuruları Intel Mac’i Olan Herkesi Endişelendiriyor. Apple artık artan sayıda Intel Mac kullanıcısını kesmeye …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör