YouTube, COVID-19 Aşı PSA’larını Yayınlamaya Başladı

blank
YouTube, COVID-19 Aşı PSA'larını Yayınlamaya Başladı

İçerik: YouTube, COVID-19 Aşı PSA’larını Yayınlamaya Başladı

YouTube, COVID-19 Aşı PSA’larını Yayınlamaya Başladı:YouTube, Temmuz ayı boyunca kendi hizmetinde, televizyonunda, radyosunda ve diğer sosyal medya platformlarında reklam olarak yayınladığı COVID-19 aşı PSA’larını oluşturdu. Bir PSA serisinin “ilk bölümü” bugün ABD’de yayında. Yerel aşı mevcudiyetine göre diğer bölgelere de uygulanacaktır.

“YouTube’da, insanların aşı hakkında nasıl geliştirildiği ve test edildiği, aşıyı aldıklarında neler bekleyebilecekleri ve herkesin halkın sağlığında nasıl bir rol oynadığı dahil olmak üzere güvenilir bilgilere erişmelerini sağlamayı taahhüt ediyoruz. , “YouTube’un direktörü ve sağlık hizmetleri ve halk sağlığı ortaklıkları küresel başkanı Dr. Garth Graham bir blog gönderisinde yazdı. “Yanlış bilgiler duymak birinin zihninde şüphe uyandırabilir ve bu nedenle güvenilir bilimsel ve tıbbi kuruluşlar, güvenilir bilgilerin insanlara erişilebilir ve kültürel açıdan alakalı yollardan ulaştığından emin olmak için YouTube ile iş ortaklığı yapmaktadır.”

YouTube, Londra Hijyen ve Tropikal Tıp Okulu’nda PSA’lar için Aşı Güven Projesi ile işbirliği yaptı. Salgın nihayet geride kaldığında dört gözle beklemeleri gereken her şeyi hatırlatarak insanları aşı hakkında bilgi almaya ikna etmeye çalışıyorlar. İlk hedef, 18 ila 34 yaşları arasındaki Amerikalılara ulaşmaktır, artık ABD’deki 16 yaş ve üstü herkes aşıya hak kazanmıştır.

Diğer bazı teknoloji devleri, kullanıcıların Facebook ve Amazon gibi aşı randevuları bulmalarına ve rezervasyon yaptırmalarına yardımcı olurken, Google da kullanıcıların Arama ve Haritalar’daki sohbet robotlarını kullanarak eczanelerden aşılar hakkında daha fazla bilgi edinmesine yardımcı oluyor. Bununla birlikte, YouTube’un muazzam bir erişimi var ve PSA’lar daha fazla insanı geç değil, daha erken aşı olmaya teşvik edebilir.

PSA’lar, YouTube’un aşılarla ilgili yanlış bilgi içeren videoları kaldırma çabasının ardından geldi. Geçen ay hizmet, bu tür 30.000 videoyu kaldırdığını söyledi.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: YouTube, COVID-19 Aşı PSA’larını Yayınlamaya Başladı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

El Salvador, Bitcoin’i Resmi Para Birimi Olarak Kabul Edecek

El Salvador, Bitcoin’i Resmi Para Birimi Olarak Kabul Edecek: El Salvador, iyi bilinen bir kripto …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör