WhatsApp 24 Saat İçinde Kaybolan Mesajlar Üzerinde Çalışıyor

blank
WhatsApp 24 Saat İçinde Kaybolan Mesajlar Üzerinde Çalışıyor

İçerik: WhatsApp 24 Saat İçinde Kaybolan Mesajlar Üzerinde Çalışıyor

WhatsApp 24 Saat İçinde Kaybolan Mesajlar Üzerinde Çalışıyor:

WhatsApp şimdi bir rapora göre Android, iOS ve Web / masaüstünde kaybolan mesajlar için 24 saatlik bir seçeneği test ediyor. Anlık mesajlaşma uygulamasında, kullanıcıların kaybolan mesajlar için bir hafta (7 gün) zaman ayarlamasına izin veren bir seçenek zaten vardır. Bu seçenekle WhatsApp artık kullanıcılara aralarından seçim yapabilecekleri birden fazla seçenek sunan Telegram gibi rakip uygulamalarla rekabet ediyor. Son zamanlarda, WhatsApp’ın halka açık beta kanalında bir sesli mesaj oynatma hızı özelliğini test ettiği bildirildi. Ancak sonraki beta güncellemesinde kaldırıldı.

WhatsApp özelliklerini beta olarak test eden ve bunlarla ilgili bilgileri yayınlayan bir platform olan WABetainfo tarafından hazırlanan bir rapora göre, WhatsApp 7 gün seçeneğini değiştirmeyecek ve 24 saat seçeneğini eklemeyecek. Platform tarafından paylaşılan ekran görüntüsü, kullanıcıların kişisel ve grup sohbetleri için kaybolan mesajları etkinleştirdiği / devre dışı bıraktığı bölümde 24 saat seçeneğini gösterir.

WhatsApp daha önce yalnızca yöneticilerin Kaybolan Mesajları kontrol etmesine izin veriyordu. Son zamanlarda, bir gruptaki tüm katılımcıların varsayılan olarak Kaybolan Mesajlar ayarını değiştirmesine izin veren bir iOS güncellemesi yayınladı. WhatsApp ayrıca kaybolan fotoğraflar özelliğini hem Android hem de iOS platformlarına getirme özelliğini test ediyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: WhatsApp 24 Saat İçinde Kaybolan Mesajlar Üzerinde Çalışıyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Twitter, Bültene Kaydolma Özelliğini Profillere Getiriyor

Twitter, Bültene Kaydolma Özelliğini Profillere Getiriyor:Bülten savaşları kızışmaya devam ediyor. Alt yığın hızla büyüyor gibi …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör