Galaxy S20 Mayıs Ayında Güvenlik ve Kamera Güncellemesi Alacak

blank
Galaxy S20 Mayıs Ayında Güvenlik ve Kamera Güncellemesi Alacak

İçerik: Galaxy S20 Mayıs Ayında Güvenlik ve Kamera Güncellemesi Alacak

Samsung Galaxy S20 Mayıs Ayında Güvenlik ve Kamera Güncellemesi Alacak:Samsung Galaxy S20 serisi, Mayıs 2021 Android güvenlik yamasını alıyor. Serideki üç telefon – Galaxy S20, Galaxy S20 + ve Galaxy S20 Ultra – kamera performansı ve Hızlı Paylaşım özelliğinde de iyileştirmeler alıyor. Güncelleme şu anda Almanya’da kullanıma sunuluyor gibi görünüyor ve diğer bölgelerin güncellemeyi ne zaman alacağına dair bir bilgi yok. 2020’nin amiral gemisi akıllı telefon serisi, kutudan çıkar çıkmaz Android 10 ile piyasaya sürüldü ve Aralık 2020’de Android 11 güncellemesi aldı.

Samsung Galaxy S20 değişiklik günlüğü
İlk olarak SamMobile tarafından tespit edilen Samsung, yayın tarafından paylaşılan değişiklik günlüğünün ekran görüntüsüne göre, Almanya’daki Galaxy S20, Galaxy S20 + ve Galaxy S20 Ultra akıllı telefonlar için Mayıs 2021 güvenlik yamasını yayınlıyor gibi görünüyor. En son Android güvenlik yamasının yanı sıra, 2020’nin amiral gemisi akıllı telefonları da kamera performansında iyileştirmeler ve gelişmiş bir Hızlı Paylaşım alıyor olabilir. Hızlı Paylaşım menüsüne Gelişmiş Özellikler bölümünden erişilebilir ve hızlı geçişi, Hızlı Paylaşım ayarlarının herkes için mi yoksa yalnızca kişiler için mi ayarlandığını kullanıcılara gösterir.

Galaxy S20 serisi için güncelleme, G98xxXXU7DUDB donanım yazılımı sürümüne sahiptir ve 626.64MB boyutundadır. Akıllı telefonların güçlü bir Wi-Fi bağlantısına bağlıyken ve şarj olurken güncellenmesi önerilir. Güncelleme akıllı telefonunuzda henüz görünüyorsa, güncellemeyi manuel olarak kontrol etmek ve indirmek için Ayarlar> Yazılım güncelleme> İndir ve kur seçeneğine gidebilirsiniz.

Samsung Galaxy S20 özellikleri
Vanilyalı Galaxy S20, 6,2 inç QHD + Dinamik AMOLED 2X Sonsuz-O Ekrana sahip. 8 GB RAM ve 128 GB yerleşik depolama ile eşleştirilmiş bir Exynos 990 SoC tarafından desteklenmektedir. 12 megapiksel sensör ile gösterilen üçlü bir arka kamera kurulumuna sahiptir. Özçekimler için, önünde 10 megapiksel bir sensör var. 4.000 mAh pil içerir.

Samsung Galaxy S20 + özellikleri
Samsung Galaxy S21, 6,7 inç QHD + Dinamik AMOLED 2X Sonsuz-O Ekrana sahiptir. Ayrıca, 8 GB RAM ve 128 GB yerleşik depolama ile birleştirilmiş bir Exynos 990 SoC tarafından desteklenmektedir. 12 megapiksellik bir birincil sensör ile gösterilen üçlü bir arka kamera kurulumuna sahiptir. Özçekimler için ayrıca 10 megapiksel bir sensöre sahiptir. 4.500mAh pil içerir.

Samsung Galaxy S20 Ultra özellikleri
Samsung Galaxy S21 Ultra, 6,9 inç QHD + Dinamik AMOLED 2X Sonsuz-O Ekrana sahip. 12 GB RAM ve 128 GB yerleşik depolama ile birleştirilmiş bir Exynos 990 SoC tarafından desteklenmektedir. 108 megapiksellik bir birincil sensör ile gösterilen üçlü bir arka kamera kurulumuna sahiptir. Özçekimler ve video görüşmeleri için 40 megapiksel sensöre sahiptir. 5.000 mAh pil içerir.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Galaxy S20 Mayıs Ayında Güvenlik ve Kamera Güncellemesi Alacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Asus ROG Strix Gaming Dizüstü Bilgisayarları Duyuruldu

Asus ROG Strix Gaming Dizüstü Bilgisayarları Duyuruldu: Asus ROG Strix oyun dizüstü bilgisayarları, AMD’nin Computex …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör