Oppo K9 5G Lansmandan Önce Resmi Sitede Listelendi

blank
Oppo K9 5G Lansmandan Önce Resmi Sitede Listelendi

İçerik: Oppo K9 5G Lansmandan Önce Resmi Sitede Listelendi

Oppo K9 5G Lansmandan Önce Resmi Sitede Listelendi:

Oppo K9 5G, 6 Mayıs’ta Çin’de piyasaya sürülecek ve resmi lansman etkinliği öncesinde telefon şirket sitesinde listelendi. Liste, lansmandan önce telefonun temel özelliklerini ortaya koyuyor ve telefonun tasarım ayrıntılarını da gösteriyor. Oppo K9 5G, ekranın sol üst köşesine yerleştirilmiş bir kesikli bir delik delme ekranına sahip olacak. Telefonun Qualcomm Snapdragon 768G SoC tarafından desteklenmesi bekleniyor.

Oppo K9 5G lansman detayları
Yeni Oppo K9 5G lansman etkinliği 6 Mayıs’ta yerel saatle 15: 30’da (12: 30’da IST) planlanıyor. Oppo K9 5G’nin yanı sıra Oppo, Oppo Enco Air olması beklenen bir çift TWS kulaklık ve bir akıllı bant da yayınladı. . Şu anda üç ürünün de fiyatlandırması bilinmiyor.

Oppo K9 5G özellikleri
Oppo’nun resmi Çin web sitesi, ilgi çekici rezervasyonların yanı sıra Oppo K9 5G’yi listeledi. Telefonun temel özellikleri lansman öncesinde ortaya çıktı. Oppo K9 5G, 90Hz ekran yenileme hızı, 180Hz dokunmatik örnekleme hızı ve global göz koruma modu ile 6.43 inç Samsung OLED oyun delik delme ekranına sahip olacak. Telefon, 2.8GHz Qualcomm Snapdragon 768G SoC tarafından desteklenmektedir.Oppo K9 5G’nin arkasında 64 megapiksel birincil kamera içeren üçlü bir arka kamera kurulumu var. Kamera modları arasında portre, gece manzarası, üç çekim manzara ve daha fazlası bulunur. Telefon, 65W hızlı şarj desteğine sahip 4.300mAh bataryaya sahiptir. 19 saatlik çevrimiçi video akışı sürdüğünü iddia ediyor. Hızlı şarj desteği, Oppo K9 5G’nin 35 dakikada tam olarak şarj olmasını, sadece 5 dakika şarjla 133 dakika ve yüzde 5 pil ile güç tasarrufu modunda 110 dakika dayanmasını sağlar.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Oppo K9 5G Lansmandan Önce Resmi Sitede Listelendi

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Google Pixel Artık Night Sight Videoları Çekebilecek

Google Pixel Artık Night Sight Videoları Çekebilecek: Google, geçtiğimiz ay I/O geliştirici konferansında bir dizi …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör