Samsung Galaxy F52 5G Özellikleri, Lansmandan Önce Belli Oldu

blank
Samsung Galaxy F52 5G Özellikleri, Lansmandan Önce Belli Oldu

İçerik: Samsung Galaxy F52 5G Özellikleri, Lansmandan Önce Belli Oldu

Samsung Galaxy F52 5G Özellikleri, Lansmandan Önce Belli Oldu:

Samsung Galaxy F52 5G teknik özelliklerinin bir Google Play Console listesiyle bildirildiği bildiriliyor. Samsung telefonu geçen hafta Çin’in TENAA sertifika web sitesinde ve Bluetooth SIG portalındaki bir listede yer aldı. Google Play Console üzerinden ulaşılabileceği söylenen detaylar, Samsung Galaxy F52 5G’nin Qualcomm Snapdragon 750G SoC alacağını gösteriyor. Google Play Console listesinde yer aldığı bildirilen bir görsel, altta bir çene bulunan delik açma ekran tasarımını öneriyor.

Samsung Galaxy F52 5G özellikleri (beklenen)
91Mobiles, Google Play Console listesinin Samsung Galaxy F52 5G’nin bazı temel özelliklerini önerdiğini bildirdi. Telefonun Snapdragon 750G olan Qualcomm SM7225 ve 8GB RAM ile listelendiği söyleniyor.

Samsung, Galaxy F52 5G’de tam HD + (1.080×2.009 piksel) ekran ve Android 11’i kullanıma hazır bir şekilde sunabilir. Listede yer alacağı söylenen telefonun bir görüntüsü, bir delik delme ekran tasarımına işaret ediyor.

Google Play Desteklenen Cihazlar listesi, SM-E5260 model numarasını taşıyan Samsung Galaxy F52 5G ile ilgili bir giriş de içeriyor. Bu, daha önce TENAA ve Bluetooth SIG sitelerinde görünen model numarasıyla aynıdır.

TENAA listesi, Samsung Galaxy F52 5G’nin 4,500mAh pil ve dörtlü arka kamera kurulumuyla geleceğini öne sürdü. Telefonun ayrıca bir ekran içi parmak izi sensörüne sahip olması ve 25W hızlı şarjı desteklemesi muhtemeldir. Telefonun 164.63×76.3×8.7mm boyutlarında ve 199 gram ağırlığında olduğu söyleniyor.

Samsung Galaxy F52 5G’nin piyasaya sürülmesiyle ilgili kesin detaylar henüz açıklanmadı. Bununla birlikte, çevrimiçi olarak ortaya çıkan ayrıntılara bakıldığında, telefonun yakında piyasaya sürülmesi bekleniyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Samsung Galaxy F52 5G Özellikleri, Lansmandan Önce Belli Oldu

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Asus ROG Strix Gaming Dizüstü Bilgisayarları Duyuruldu

Asus ROG Strix Gaming Dizüstü Bilgisayarları Duyuruldu: Asus ROG Strix oyun dizüstü bilgisayarları, AMD’nin Computex …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör