Telegram, Mayıs Ayında Video Konferans Özelliği Başlatıyor

blank
Telegram, Mayıs Ayında Video Konferans Özelliği Başlatıyor

İçerik: Telegram, Mayıs Ayında Video Konferans Özelliği Başlatıyor

Telegram, Mayıs Ayında Video Konferans Özelliği Başlatıyor:

Önümüzdeki aydan itibaren, Telegram kullanıcıları birlikte grup video görüşmelerine katılabilecek. Telegram CEO’su Pavel Durov’a göre, araç, mobil, masaüstü ve tablet desteğinin yanı sıra gürültü giderme ve ekran paylaşımı gibi bir video konferans hizmetinde bulacağınız tipik özellikleri içerecek. Şirket, grup video görüşmelerine de kendi tarzını katacak. Durov, aramaların kullanıcıların platformdan beklediği hıza ve şifrelemeye sahip olacağını yazdı.

Telegram halihazırda bire bir görüntülü görüşmeleri ve grup sesli sohbetlerini desteklemektedir. Yine de, Telegram’a Zoom, WhatsApp, Messenger Odaları vb. İle biraz daha eşitlik sağlayacak bir eklentidir.

Hizmet, mesajlaşma alanına rakiplerinin çoğundan daha sonra grup video görüşmeleri ekliyor. Telegram, salgının ortaya çıkmasıyla neredeyse tam bir yıl önce 2020’de bunları tanıtma sözü verdi. Grup görüntülü görüşmeleri planlanandan daha geç gelse de, özellik birçok Telegram kullanıcısı için hoş bir güncelleme olarak gelebilir.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Telegram, Mayıs Ayında Video Konferans Özelliği Başlatıyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Elon Musk’ın Teslası, Bitcoinlerinden Bazılarını Sattı

Elon Musk’ın Teslası, Bitcoinlerinden Bazılarını Sattı: Elon Musk, Tesla’nın kişisel Bitcoin yatırımını korurken, kripto para …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör