20 Saatlik Pil Ömrüne Sahip Realme Buds Q2 Piyasaya Sürüldü

blank
20 Saatlik Pil Ömrüne Sahip Realme Buds Q2 Piyasaya Sürüldü

İçerik: 20 Saatlik Pil Ömrüne Sahip Realme Buds Q2 Piyasaya Sürüldü

20 Saatlik Pil Ömrüne Sahip Realme Buds Q2 Piyasaya Sürüldü:Realme Buds Q2 gerçek kablosuz stereo (TWS) kulaklıkları piyasaya sürüldü. Bunlar, geçen yıl piyasaya sürülen Realme Buds Q’nun yerini alıyor ve ona benzersiz bir tasarım vermek için kaleydoskop benzeri bir kaplama ile geliyor. Kulaklıklar, şarj kutusu ile birlikte 20 saate kadar toplam oynatma özelliğine sahiptir ve aramalar için çevresel gürültü engellemeyi (ENC) destekler. Realme Buds Q, kesintisiz bağlantı sunan 88 ms’lik düşük gecikme süresi sunan özel bir oyun moduna sahiptir.

Realme Buds Q özellikleri
Özelliklere ve teknik özelliklere gelince, Realme Buds Q şarj kutusu ile 20 saat oynatma sunuyor. Her kulaklık 5 saatlik oynatma sunduğunu iddia ediyor. Şirket, 10 dakikalık şarjın 120 dakikalık oynatma sunduğunu iddia ediyor. Realme Buds Q2, kulak içi tasarıma sahiptir ve 10 mm dinamik sürücüleri polimer kompozit diyafram ve yeni Bass Boost + geliştirme teknolojisi ile entegre eder.

Realme Buds Q2’nin Oyun Modu, 88 ms’lik düşük gecikme süresi sunarak ses ve video arasında sorunsuz senkronizasyon sağlar. Kulaklıklar, müzik çalmak veya duraklatmak, aramaları cevaplamak veya sonlandırmak ve oyun moduna girmek veya çıkmak için dokunmatik kontrolleri destekler. Belirtildiği gibi, kulaklıklar aramalar için çevresel gürültü engellemeyi (ENC) destekler. Realme Buds Q2, kulaklıklara benzersiz bir görünüm kazandırmak için kaleydoskop benzeri bir yüzey kaplamasına sahiptir. Şarj kutusu yumurta şeklindedir ve kullanıcının pilin ne zaman bitmek üzere olduğunu bilmesini sağlayan LED göstergelerine sahiptir.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: 20 Saatlik Pil Ömrüne Sahip Realme Buds Q2 Piyasaya Sürüldü

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Facebook’un İlk Akıllı Saatinin Bazı Özellikleri Belli Oldu

Facebook’un İlk Akıllı Saatinin Bazı Özellikleri Belli Oldu: Facebook’un üzerinde çalıştığı söylenen akıllı saat hakkında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör