Görüntülü Grup Araması Özelliği Mayıs’ta Telegram’da

blank
Görüntülü Grup Araması Özelliği Mayıs'ta Telegram'da

İçerik: Görüntülü Grup Araması Özelliği Mayıs’ta Telegram’da

Görüntülü Grup Araması Özelliği Mayıs’ta Telegram’da:

Telegram sesli sohbet özelliği, kısa süre içinde anlık mesajlaşma uygulamasını Microsoft Teams, Zoom ve Google Meet gibi rakiplerle karşılaştıracak video desteği alacak. Uygulamanın kurucusu ve CEO’su Pavel Durov, Telegram kanalında yeni işlevselliğin Mayıs ayında ekleneceğini ve Telegram’ı grup video görüşmeleri için güçlü bir platform haline getireceğini söylediği bir mesaj paylaştı. Gelişme, bu hafta başlarında yapılan bir dizi duyuruyu takip ediyor. Anlık mesajlaşma uygulaması, diğerleri arasında Payments 2.0, planlanmış sesli sohbetler ve sesli sohbetler için mini profiller gibi özelliklere sahiptir.

Telegram kanalında paylaştığı gönderide Durov, uygulamanın aynı zamanda grup aramaları, ekran paylaşımı, şifreleme, gürültü giderme, masaüstü ve tablet desteği alacağını söylüyor – “modern bir video konferans aracından bekleyebileceğiniz her şey, ancak Telegram seviyesinde Kullanıcı arayüzü, hız ve şifreleme. ” Ayrıca gelecek özelliklere göz atan kısa bir video klip paylaştı.

Video, o anda konuşan kişinin video akışını gösteren geniş bir alan olduğunu gösteriyor. Profillerinin her birinin yanında bir mikrofon düğmesi bulunan aktif katılımcıların bir listesi de vardır. Konuşan kişi, o kişinin profil resminin etrafında küçük bir animasyonla gösterilir. Ekranın altında, kamerayı sessize almak, kamerayı açmak / kapatmak ve sesli sohbet oturumundan çıkmak için üç kontrol düğmesi vardır. Ayrıca, telefonun yönü Yatay olarak değiştirildiğinde kullanıcı arayüzü biraz ince ayar yapıyor.

Bahsedildiği gibi, Telegram mesajlaşma uygulamasına bir dizi yeni özellik getirdi. Bu özellikler arasında Payments 2.0, planlanmış sesli sohbetler ve sesli sohbetler için mini profiller, iki yeni Telegram Web uygulaması, Android kullanıcı arayüzünde güncelleme ve uygulama içindeki fotoğraf ve video görüntüleyicide iyileştirmeler bulunur. Şirket ayrıca, güncellenen uygulamanın Google Play mağazasında hemen bulunmayacağını, ancak iOS kullanıcılarının uygulamayı App Store üzerinden güncelleyebileceğini söyledi.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Görüntülü Grup Araması Özelliği Mayıs’ta Telegram’da

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Snapchat İçin İşler Yolunda Gitmiyor

Snapchat İçin İşler Yolunda Gitmiyor: Snap’in çeşitlilik hedeflerine ulaşmak için hala yapacak çok işi var. …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör