iPad Pro (2021) Modelleri Mayıs’ta Piyasaya Sunulacak

blank
iPad Pro (2021) Modelleri Mayıs'ta Piyasaya Sunulacak

İçerik: iPad Pro (2021) Modelleri Mayıs’ta Piyasaya Sunulacak

iPad Pro (2021) Modelleri Mayıs’ta Piyasaya Sunulacak:

iPad Pro, iMac ve Apple TV 4K, geçen hafta Apple’ın Spring Loaded etkinliğinde yükseltmeler aldı. Cupertino teknoloji devi, iMac’i (2021) yepyeni bir avatarla piyasaya sürerken, iPad Pro, Apple M1 SoC, mini-LED ekran ve 5G desteği ile yenilendi. Apple, her iki ürünün de yarından itibaren ön siparişlere çıkacağını duyurdu ancak satış tarihi açıklanmadı. Belli belirsiz bir şekilde “Mayıs ayının ikinci yarısı” olarak belirlenmişti, ancak Birleşik Krallık’taki bir perakendeci şimdi yeni iPad Pro modellerinde ve yeni 24 inç iMac’te kullanılabilirliği kaldırdı.

İngiltere’deki perakendeci John Lewis, hem iPad Pro modellerini hem de yeni 24 inç iMac’i listeliyor ve 21 Mayıs’ta satışa sunulma tarihini gösteriyor. Bu, Apple’ın Mayıs ayının ikinci yarısında satışa sunacağı yönündeki resmi iddialarıyla aynı doğrultuda. YouTuber John Prosser bile yeni iPad Pro modellerinin 21 Mayıs’ta satışa sunulacağını söyledi. Daha önce iPad Pro 11 inç modeli için 22 Mayıs satış tarihi önermişti, ancak bu şimdi düzeltildi ve Prosser “22. tarih Bahsettiğim, belirli bir taşıyıcı için 5G modeline bağlı ve çoğu zaman göz ardı edilmesi gerekiyor. “

En yeni 24 inç iMac ayrıca Apple M1 SoC ile birlikte gelir ve yedi renk seçeneğiyle piyasaya sürüldü – Mavi, Yeşil, Turuncu, Mor, Kırmızı, Gümüş ve Sarı. Rs’den başlayarak fiyatlandırılır. 1,19,900. Renk dengesi için Apple’ın True Tone teknolojisine sahip 24 inç 4.5K Retina ekrana (4.480×2.520 piksel), P3 geniş renk gamı kapsamına, 500 nit tepe parlaklığına ve düşük yansıtma kaplamasına sahiptir.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: iPad Pro (2021) Modelleri Mayıs’ta Piyasaya Sunulacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

M-Pencil Destekli Huawei MatePad Pro Tanıtıldı

M-Pencil Destekli Huawei MatePad Pro Tanıtıldı:Huawei MatePad Pro 12.6, Huawei MatePad Pro 10.8 ve Huawei …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör