Samsung Galaxy Book Flex 2 Alpha Piyasaya Sürüldü

blank
Samsung Galaxy Book Flex 2 Alpha Piyasaya Sürüldü

İçerik: Samsung Galaxy Book Flex 2 Alpha Piyasaya Sürüldü

Samsung Galaxy Book Flex 2 Alpha Piyasaya Sürüldü:Samsung Galaxy Book Flex 2 Alpha dizüstü bilgisayar ABD’de piyasaya sürüldü. Güney Koreli teknoloji şirketi, Galaxy Book, Galaxy Book Pro, Galaxy Book Pro 360 ve Galaxy Book Odyssey’i başlattığı Galaxy Unpacked etkinliği sırasında dizüstü bilgisayarı ön siparişler için ABD web sitesinde doğrudan listeledi. Geçen yılki Galaxy Book Flex Alpha’nın halefi ve aynı 2’si 1 arada dönüştürülebilir tasarımı sunuyor. Galaxy Book Flex 2 Alpha, 11. nesil Intel Core i5 / Core i7 işlemci tarafından desteklenmektedir.

Samsung Galaxy Book Flex 2 Alpha özellikleri
Samsung Galaxy Book Flex 2 Alpha dizüstü bilgisayar, 2’si 1 arada dönüştürülebilir bir tasarım sunar. İç mekanda 400 nit parlaklık ve dış mekan modunda 600 nit parlaklık sunan 13,3 inç QLED full-HD (1.920×1.080 piksel) dokunmatik ekrana sahiptir. Kaputun altında, dizüstü bilgisayar 11. nesil Intel Core i5 / Core i7 işlemciden güç alıyor. Intel Core i5 işlemcili, 8GB LPDDR4x RAM ve SSD 256GB depolama ile eşleştirilir ve Intel Core i7 CPU’lu olanı 16GB LPDDR4x RAM ve 512GB SSD depolama alır.Samsung Galaxy Book Flex 2 Alpha, alüminyum bir yapıya, arkadan aydınlatmalı bir klavyeye ve büyük bir cam izleme paneline sahiptir.

Müşteriler ayrıca 720p web kamerası, çift dizili mikrofonlar ve Dolby Atmos ses özellikli iki adet 1,5 W stereo hoparlöre sahip oluyor. Güvenlik için bir parmak izi sensörü var ve Windows 10 Home’u çalıştırıyor. Bağlantı seçenekleri arasında Wi-Fi 6 ve Bluetooth v5.1 bulunur. Bağlantı noktalarında iki USB 3.2 A Tipi bağlantı noktası, bir USB C Tipi bağlantı noktası, bir HDMI bağlantı noktası, bir microSD kart yuvası ve bir 3,5 mm kulaklık girişi bulunur. Dizüstü bilgisayar 12×7.95×0.55 inç boyutlarında ve 2.62 pound (kabaca 1.18kg) ağırlığında.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Samsung Galaxy Book Flex 2 Alpha Piyasaya Sürüldü

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Google Pixel Artık Night Sight Videoları Çekebilecek

Google Pixel Artık Night Sight Videoları Çekebilecek: Google, geçtiğimiz ay I/O geliştirici konferansında bir dizi …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör