Star Wars Jedi Fallen Order Güncellemesi Bu Yaz Geliyor

blank
Star Wars Jedi Fallen Order Güncellemesi Bu Yaz Geliyor

İçerik: Star Wars Jedi Fallen Order Güncellemesi Bu Yaz Geliyor

Star Wars Jedi Fallen Order Güncellemesi Bu Yaz Geliyor:

Henüz Star Wars Jedi: Fallen Order oynamadıysanız veya geri dönmeyi düşünüyorsanız, bir PlayStation 5 veya Xbox Series X / S puanlamayı başardıysanız, beklemek kötü bir fikir olmayabilir. . Oyunun yükseltilmiş bir versiyonu bu yaz bu platformlara geliyor.

Fallen Order’ı PS4 veya Xbox One’da satın alanlar için ücretsiz olacak. Star Wars web sitesine göre, mevcut nesil sürümler “bir dizi teknik iyileştirmeye” sahip olacak, ancak duyuru belirli ayrıntılar içermiyordu. EA yayıncısı tarafından Ocak ayında yayınlanan bir güncelleme, oyunun kare hızını 60 fps’ye yükseltti ve geriye dönük uyumluluk sayesinde her üç konsolda da çözünürlüğü artırdı.

4 Mayıs’taki Yıldız Savaşları Günü’nü kutlamak için Fallen Order da dahil olmak üzere bir dizi Star Wars oyunu indirimde. 12 Mayıs’a kadar, yükseltmeden önce PlayStation ve Xbox’ta yüzde 70 indirimli olarak satın alabilirsiniz. İndirim aynı zamanda Steam ve Origin sürümleri için de geçerlidir. Şu anda normalden daha ucuza alabileceğiniz diğer Star Wars oyunları arasında Battlefront II (yüzde 75 indirimli), Knights of the Old Republic’in mobil sürümleri ve devamı (yüzde 50 indirimli), Vader Immortal (PSVR’de yarı indirimli) ve Oculus’ta bir dizi Star Wars deneyimi.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Star Wars Jedi Fallen Order Güncellemesi Bu Yaz Geliyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Cyberpunk 2077 Oyuncuları Oyunda 600 Milyon Saat Harcadı

Cyberpunk 2077 Oyuncuları Oyunda 600 Milyon Saat Harcadı: Geliştirici, Twitter’da Cyberpunk 2077 oyuncularının şu ana …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör