DFSK SERES ve Huawei’den Araba Yapımı İçin İşbirliği!

blank
DFSK SERES ve Huawei'den Araba Yapımı İçin İşbirliği!

İçerik: DFSK SERES ve Huawei’den Araba Yapımı İçin İşbirliği!

DFSK SERES ve Huawei’den Araba Yapımı İçin İşbirliği!:

Çin’in üçüncü büyük otomobil üreticisi DFSK Motors tarafından geliştirilen SERES, yüksek performanslı akıllı mobil seyahat çözümleri geliştirmek için teknoloji devi Huawei ile işbirliği yaptı. Geleneksel otomobil pazarı modelini tamamen tersine çeviren bu işbirliği sayesinde dünyada ilk kez teknoloji markası ve akıllı otomobil markası uzmanlıklarını birleştirdi.

İşbirliğinin ilk ürünü olan SERES SF5 Huawei Smart Selection, dünya pazarında “yüksek performanslı elektrikli coupe SUV” olarak yerini aldı. Mayıs ayı itibari ile her iki markanın satış kanallarında yer alacak.

Geçtiğimiz günlerde düzenlenen 19. Şangay Uluslararası Otomobil Fuarı, Çin’in dünyaya getirdiği dev markaların teknolojik işbirliğine tanık oldu. Çin’in üçüncü büyük otomobil üreticisi DFSK Motors ve Çinli teknoloji devi Huawei tarafından geliştirilen SERES, yüksek performanslı akıllı mobil seyahat çözümleri geliştirmek için kapsamlı bir işbirliği anlaşması imzaladı. İşbirliği kapsamında her iki marka, ortak bir havuzda birbirini besleyerek kullanıcılara yüksek performanslı akıllı mobil seyahat çözümleri sunmak için geliştirdikleri teknolojileri, ürünleri ve kanalları bir araya getirecek. Bu havuzdan beslenerek geliştirdikleri SERES SF3 Huawei Smart Selection, işbirliğinin ilk ürünü.

blank

“Yüksek performanslı elektrikli coupe SUV”
İşbirliğinin duyurulduğu basın toplantısında SERES SF5 Huawei Smart Selection resmi olarak lanse edildi. SERES SF5 Huawei Smart Selection, dünya pazarında “yüksek performanslı elektrikli coupe SUV” olarak yerini aldı. Sektör lideri menzil genişletici teknolojisi ve Huawei’nin gelişmiş akıllı birbirine bağlı sistemine sahip yeni otomobil, kullanıcıların sürüş deneyimini mükemmelleştiriyor. İki markanın katkılarıyla oluşturulan ilk ürün olan SERES SF5 Huawei Smart Selection, Mayıs ayından itibaren her iki markanın satış kanallarında kullanıcıların beğenisine sunulacak.

blank

Dünyada bir ilk
Geleneksel otomobil pazarı modelini tamamen tersine çeviren bu işbirliği sayesinde dünyada ilk kez teknoloji markası ile akıllı otomobil markası uzmanlığını birleştirdi. Yeni araba SERES Experience Center, resmi SERERS APP, Huawei Experience Store ve HuaweiMall’dan edinilebilir.

“Önce Müşteri, Önce Kalite”
Otomotiv sektöründe yeni enerji teknolojilerine imza atan SERES ile teknolojide inovasyon lideri Huawei, yenilikçi genlerini ortak bir zeminde buluşturdu. “Önce Müşteri, Önce Kalite” anlayışıyla kurulan işbirliği, her iki markanın da yeni inovatif çalışmalarına yön verecek.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: DFSK SERES ve Huawei’den Araba Yapımı İçin İşbirliği!

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Hidrojen Yakıtlı Toyota Mirai, Dünya Menzil Rekoru Kırdı

Hidrojen Yakıtlı Toyota Mirai, Dünya Menzil Rekoru Kırdı: Toyota’nın hidrojen yakıt hücreli aracı yeni Mirai, …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör