Dijitalleşmenin Yeni Oyun Kurucusu Dünyayı Değiştirecek

blank
Dijitalleşmenin Yeni Oyun Kurucusu Dünyayı Değiştirecek

İçerik: Dijitalleşmenin Yeni Oyun Kurucusu Dünyayı Değiştirecek

Dijitalleşmenin Yeni Oyun Kurucusu Dünyayı Değiştirecek:

Akıllı üretim yönetimi teknolojisiyle fabrikalara çağı getiren Chicago merkezli ProManage Corp. şirketi Doruk, Hannover Messe’de tek tıkla dünyaya dijitalleşmeyi anlattı.

Yapay zeka ve artırılmış gerçeklik teknolojileri ile tam entegre dünyadaki tek akıllı üretim yönetim sistemini geliştiren teknoloji markası Doruk, Chicago merkezli ProManage Corp. firması Hannover Messe Fuarı’nda dikkatleri üzerine çekti. Uzun süredir her büyüklükteki işletmeyi hem işletme hem de bütçe açısından büyük bir kolaylıkla dijitalleştirmek için Ar-Ge çalışmaları yürüten firma, yine dünyada bir ilk olan yenilikçi ürünü ProManage Cloud’un dünya lansmanını gerçekleştirdi. bu fuarda. İşletmelerin tek tıkla dijitalleşmesine aday olan ProManage Cloud, yakın gelecekte Türkiye’de dijitalleşmede oyunun kurallarını değiştirmeye hazırlanıyor. IoT tabanlı bir üretim yönetim sistemi olan ProManage Cloud ile sanayiciler, darboğazları ve kayıpları hızlı ve kısa sürede çözerek akıllı bir fabrikaya dönüşebilecek.

Dünyanın dört bir yanındaki sanayicilerin akıllı üretim yönetim sistemi alanındaki dijitalleşme yolculuğuna eşlik eden Chicago merkezli Doruk, ProManage Corp., dünyanın dört bir yanında teknolojinin konuşulduğu önemli etkinliklerde Türkiye’yi temsil ediyor. Son olarak, bu yıl online olarak düzenlenen Hannover Messe Fuarı’nda küresel sanayicilere hitap eden ProManage Corp., dijitalleşmenin yeni oyun kurucusu olmaya hazırlanan yenilikçi ürünü ProManage Cloud’un lansmanını yaptı.

Promanage Cloud ile her büyüklükteki işletme hızla dijitalleşecek
2021 yılı itibariyle her büyüklükteki işletmenin dijitalleşmesini sağlamaya başlayan ProManage Cloud, Türkiye pazarında dijitalleşme alanında oyunun kurallarını değiştirmeye hazırlanıyor. Doruk ve ProManage A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Aylin Tülay Özden, ProManage Cloud’un dijitalleşen dünyada öne çıkmak ve küresel rekabette öncü olmak isteyen her işletme için birçok avantajı bünyesinde barındırdığına dikkat çekti.

Gelecekteki kağıtsız işletmelerde arızalar azalacak ve kalite artacaktır.
Dünyanın ilk IoT tabanlı üretim yönetim sistemlerinden biri olan ProManage’ın, aralarında birçok sanayi devinin de bulunduğu 300’den fazla işletme tarafından kullanıldığını söyleyen Aylin Tülay Özden, sözlerini şöyle sürdürdü; “Bu sistemin KOBİ’ler tarafından rahatlıkla kullanılabilmesi için uzun süredir hız kesmeden çalışıyoruz. Türkiye’deki Ar-Ge ekibimizin çalışmaları ile hayata geçirdiğimiz yeni ürünümüz ProManage Cloud ile işletmelerin verimliliklerinin artırılmasına ve Endüstri 4.0’a hazırlanmalarına önemli katkılar sağlayacağız. Akıllı üretim yönetim sistemleri alanındaki 23 yıllık tecrübemiz ışığında tasarlanan ProManage Cloud ile makine arızalarında ve duruş sürelerinde azalma, daha hızlı müdahale ile arıza yanıt sürelerinde iyileştirme ve kalitede artış sağlıyoruz. Manuel veri girişi, dokümantasyon ve rapor hazırlama süreçlerinde zaman ve işçilik kayıplarının ortadan kaldırılmasını sağlayan sistemimiz, kağıtsız özelliği ile hem işletmelerin maliyetlerini hem de doğayı korur. “

Ek yatırıma gerek kalmadan bir tıklama ile dijitalleşme başladı
ProManage Cloud’un sunucu sağlama, depolama ve bakım faaliyetleri yerine müşterilere ve üretime odaklanmaya olanak tanıyan güvenilir bulut platformu özelliği ile öne çıktığını vurgulayan Özden, “ProManage Cloud, bu alandaki yatırımları kolaylaştırarak dünyanın her yerinden kullanıcılarına hizmet veriyor ve üretim süreçlerinin geliştirme ve uygulama süreçlerini kısaltmak. işlerini yönetme fırsatı sunar. İşletmeler dijital yolculuklarına ProManage Cloud’un uygun paket seçenekleriyle başlayabilirler. ProManage Cloud ile herhangi bir ek sunucu, veritabanı veya sistem lisans ücreti ödemeden dijitalleşmeye başlayan üreticiler, hem geleneksel hem de modern makineler için geniş veri toplama seçeneklerine sahip olacak. ” O konuştu.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Dijitalleşmenin Yeni Oyun Kurucusu Dünyayı Değiştirecek

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

El Salvador, Bitcoin’i Resmi Para Birimi Olarak Kabul Edecek

El Salvador, Bitcoin’i Resmi Para Birimi Olarak Kabul Edecek: El Salvador, iyi bilinen bir kripto …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör