Fall Guys’ın Çıkışı Switch ve Xbox’ta Süresiz Olarak Ertelendi

blank
Fall Guys'ın Çıkışı Switch ve Xbox'ta Süresiz Olarak Ertelendi

İçerik: Fall Guys’ın Çıkışı Switch ve Xbox’ta Süresiz Olarak Ertelendi

Fall Guys’ın Çıkışı Switch ve Xbox’ta Süresiz Olarak Ertelendi:

Fall Guys bu yaz Nintendo Switch ve Xbox’a gelmeyecek. Mediatonic, büyüleyici battle royale oyununun bu konsollarda yayınlanmasını erteliyor. Stüdyo, bu sürümlerin ne zaman dünyaya gireceğini beklediğini söylemedi, ancak neden onları geri ittiğini açıkladı.

Epic Games, geçtiğimiz ay Mediatonic’i satın alarak geliştiriciye bir dizi yeni araç ve fırsata erişim sağladı. Sonuç olarak, Xbox ve Switch sürümleri için yaz sürümü penceresi “ne yazık ki üzerinde çalıştığımız tüm lezzetli yeni özellikleri dahil etmek için henüz çok erken” dedi Mediatonic.

Stüdyo hala oyunu mümkün olan en kısa sürede konsollara getirmeye çalışıyor, ancak beklenenden biraz daha uzun süre beklemeniz gerekecek. Fall Guys bu platformlara indiğinde, çapraz oyun nihayet hazır olacak, böylece Switch, Xbox, PlayStation 4 ve 5 ve PC’de arkadaşlarınızla oynayabileceksiniz.

Mevcut oyuncular için sırada ne olduğuna gelince, Mediatonic, yaklaşan sezon ortası güncellemesiyle birlikte gelen iki yeni mini oyun (veya tur) olduğunu söylüyor. Yeni rauntlar ve şovlar (yani seviye çalma listeleri) ve geliştirici Switch ve Xbox sürümlerini geride bıraktıkça çok daha fazla kostümle birlikte boru hattında hala mevsimsel güncellemeler var.

Fall Guys Ağustos’ta piyasaya sürüldü ve anında hit oldu ve birkaç gün içinde Steam’de milyonlarca satış topladı. Aynı zamanda şimdiye kadarki en çok indirilen PlayStation Plus oyunuydu. Switch ve Xbox oyuncularının bir süre daha eğlencenin dışında kalması hayal kırıklığı yaratıyor, ancak en azından dört gözle beklenen çapraz oyun var.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Fall Guys’ın Çıkışı Switch ve Xbox’ta Süresiz Olarak Ertelendi

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

God of War: Ragnarök Çıkış Tarihi 2022’ye Ertelendi

God of War: Ragnarök Çıkış Tarihi 2022’ye Ertelendi: PlayStation Studios başkanı Hermen Hulst Çarşamba günü …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör