TikTok Yönetici Kadrosunu Değiştiriyor

blank
TikTok Yönetici Kadrosunu Değiştiriyor

İçerik: TikTok Yönetici Kadrosunu Değiştiriyor

TikTok Yönetici Kadrosunu Değiştiriyor:

TikTok’un yeni bir icra kurulu başkanı var. Şirket bugün, ana şirket ByteDance’in şu anki finans müdürü Shouzi Chew’in uluslararası operasyonun liderliğini, artık COO rolünü üstlenecek olan geçici başkan Vanessa Pappas’tan devralacağını duyurdu.

ByteDance CEO’su Yiming Zhang yaptığı açıklamada, “Shou ve Vanessa’nın liderlik ekibi, sürekli büyüme için zemin hazırlıyor” dedi. “Shou, ilk yatırımcılarımız arasında yer alan ve on yıl boyunca teknoloji sektöründe çalışan bir ekibe liderlik eden şirket ve endüstri hakkında derinlemesine bilgi getiriyor. Ekibe derinlik katacak, kurumsal yönetişim ve uzun yıllar dahil olmak üzere alanlara odaklanacak. dönem iş girişimleri. “

ByteDance’in şirkete liderlik etmesi için yöneticilerinden birini atadığı gerçeği, TikTok’un ABD’deki geleceği hakkındaki hisleri hakkında çok şey söylüyor. Yarım yıldan daha kısa bir süre önceydi, ABD’deki günlerinin sayılı olması çok gerçek bir ihtimal gibi görünüyordu. Eski Başkan Donald Trump’ın ByteDance’a uygulamayı Amerikalı bir sahibe satmasını veya ulusal güvenlik endişeleri nedeniyle ABD uygulama mağazalarında yasaklandığını görmesini emrettiğini hatırlayabilirsiniz.

İlk başta, TikTok’un Microsoft’a yalnızca ByteDance’ın şirketin teklifini reddetmesi ve Trump’ın Walmart ve Oracle’a (şu anda Çin’deki anlaşmaları için inceleme altında olan Oracle) bir satışı onaylaması için geleceği görülüyordu. Ancak daha sonra, Trump yönetimiyle ilgili pek çok şey gibi, durum da birbiri ardına garip bir hal aldı. Anlaşma hiçbir zaman sonuçlandırılmadı ve birden fazla süre herhangi bir yasak olmaksızın geçti. Hatta bir noktada TikTok, yönetimin onu gölgede bıraktığını iddia etti. Sonra Trump 2020 seçimini kaybetti ve son 4 Aralık son tarihi geldi ve TikTok ile ABD’de hala çevrimiçi oldu.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: TikTok Yönetici Kadrosunu Değiştiriyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Instagram, Algoritmaların Nasıl Çalıştığına Dair Bilgiler Verdi

Instagram, Algoritmaların Nasıl Çalıştığına Dair Bilgiler Verdi: Instagram’ın kesinlikle kronolojik bir beslemeden algoritmik bir beslemeye …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör