YouTube, SoundCloud Benzeri Zaman Yorumları Test Ediyor

blank
YouTube, SoundCloud Benzeri Zaman Yorumları Test Ediyor

İçerik: YouTube, SoundCloud Benzeri Zaman Yorumları Test Ediyor

YouTube, SoundCloud Benzeri Zaman Yorumları Test Ediyor:

YouTube, mobil cihazlarda “tam olarak bir videoda izlediğiniz ana kadar zamanlanmış” yorumları görüntülemeniz için hızlı bir yol sağlayan yeni bir özelliği test etmeye başladı. Web sitesi uzun zamandır sadece yorumunuza geçerli zaman damgasını yazarak istediğiniz videonun herhangi bir bölümüne bağlantı vermenize izin veriyor. Android Police’in de belirttiği gibi, bu deney YouTube’a SoundCloud’a benzer bir özellik veriyor; burada kullanıcılar bir şarkının belirli bölümlerine bağlı yorumları scrobble çubuğundaki onay işaretleri olarak görebiliyorlar.

Ayrıca, akış bittikten sonra izlerseniz, bir YouTube Canlı videosundaki tekrar oynatılan sohbet bölümünün nasıl çalıştığına oldukça benziyor. Bu özellik, insanların söylediklerine göre izlediğiniz şeyin en heyecan verici veya havalı kısımlarını bulmanıza yardımcı olabilir. Zamanlanmış yorumlar bu noktada sadece bir deney olduğundan, YouTube onları yalnızca bazı videolar için etkinleştirdi ve yalnızca az sayıda kişiye erişim izni verdi. Özelliğin geniş bir sürüm alıp almayacağı, ekibin testçilerden aldığı geri bildirimlere bağlıdır.

Deneysel özellik için test edici olarak seçilip seçilmediğinizi öğrenmek için Android veya iOS’ta bir videonun yorum bölümünü açın. Bölümün sağ tarafındaki Sırala düğmesine dokunun ve “En iyi yorumlar” ve “Önce en yeniler” ile birlikte “Zamanlanmış Beta” seçeneğine sahip olup olmadığınızı kontrol edin.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: YouTube, SoundCloud Benzeri Zaman Yorumları Test Ediyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Twitter, Bültene Kaydolma Özelliğini Profillere Getiriyor

Twitter, Bültene Kaydolma Özelliğini Profillere Getiriyor:Bülten savaşları kızışmaya devam ediyor. Alt yığın hızla büyüyor gibi …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör