Facebook, VR Destek ‘Onward’ın Arkasındaki Stüdyoyu Satın Aldı

blank
Facebook, VR Destek 'Onward'ın Arkasındaki Stüdyoyu Satın Aldı

İçerik: Facebook, VR Destek ‘Onward’ın Arkasındaki Stüdyoyu Satın Aldı

Facebook, VR Destek ‘Onward’ın Arkasındaki Stüdyoyu Satın Aldı. Facebook, büyüyen Oculus Studios kararlılığına başka bir geliştirici ekliyor. Şirket, çok oyunculu birinci şahıs VR nişancı oyunu Onward’ın arkasındaki ekip olan Downpour Interactive’i satın aldı. Facebook anlaşmanın finansal şartlarını açıklamadı, ancak tüm stüdyonun işleme dahil olduğunu söyledi.

Bunun Onward’ın geleceği için ne anlama geldiğine gelince, ikisi şu anda mevcut olduğu tüm platformlarda oyunu desteklemeye devam edeceklerini söyledi. Buna, Onward’ın 2016’da erken erişimde çıktığı Steam de dahildir. Facebook’un mali desteğiyle Downpour, yeni projeler üzerinde çalışmaya başlamayı planlıyor. Ve bunların ne olabileceğine dair herhangi bir ayrıntı paylaşmasa da, “bu deneyimleri olabildiğince çok insana getirmeyi” umduğunu söyledi.

VR stüdyoları söz konusu olduğunda, Facebook son zamanlarda bir alışveriş çılgınlığı yapıyor. 2019’un sonlarından bu yana şirket, Beat Sabre’nin yaratıcısı Beat Games, Sanzaru Games ve en önemlisi Ready at Dawn’ı satın aldı. İkincisi, son oyunu Lone Echo II’yi bu yaz piyasaya sürecek.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Facebook, VR Destek ‘Onward’ın Arkasındaki Stüdyoyu Satın Aldı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Apple’ın Duyuruları Intel Mac’i Olan Herkesi Endişelendiriyor

Apple’ın Duyuruları Intel Mac’i Olan Herkesi Endişelendiriyor. Apple artık artan sayıda Intel Mac kullanıcısını kesmeye …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör