G4’ün En Yeni Sanal Yayıncısıyla Tanışın: CodeMiko

blank
G4’ün En Yeni Sanal Yayıncısıyla Tanışın: CodeMiko

İçerik: G4’ün En Yeni Sanal Yayıncısıyla Tanışın: CodeMiko

G4’ün En Yeni Sanal Yayıncısıyla Tanışın: CodeMiko. G4’ün en yeni sunucusu, serisinin geri kalanından biraz farklı görünüyor: Eksantrik röportajlarını ağa taşımak için Twitch’teki en büyük sanal yayıncılardan biri olan CodeMiko’yu işe aldı.

CodeMiko, tipik G4 yayıncıdan farklı olarak insan değildir – ya da en azından tamamen değildir. CodeMiko, görünümünü değiştirebilen bir 3D karakter olarak yayınlamak için hareket yakalama teknolojisini kullanan bir Vtuber (“sanal YouTuber”). Yaklaşık bir yıl önce başladığından bu yana, Twitch’te 680.000’den fazla takipçisi ve bir seferde 6.000’den fazla izleyiciden oluşan ortalama bir izleyici ile CodeMiko havaya uçtu.

Twitch’in en yeni sanal talk show yıldızı CodeMiko ile sohbet etmek
G4’te, CodeMiko “oyun ve eğlencenin en önemli isimlerinden bazıları” ile röportaj yapacak ve Kevin Pereira ve Adam Sessler gibi diğer ağ sunucularıyla sohbet edecek. G4 içerik sorumlusu Kevin Sabbe bir basın bülteninde “CodeMiko devrim niteliğindeki röportaj deneyimini G4’e getirecek ve ağın oyun eğlencesinin sınırlarını zorlamasına yardımcı olacak” dedi.

Tahmin edebileceğiniz gibi, o da Twitch’te neyin kabul edilebilir olduğu konusunda yürüdü ve birkaç kez yasaklandı. G4’te (en azından Twitch dışında) barındırma, CodeMiko’ya vahşi malzemesini sürekli bir yasak korkusu olmadan korumanın bir yolunu verebilir.

G4, bu yıl içinde yeniden başlatmayı planlıyor. Ağ 2014’te kapandı, ancak şimdi Comcast’e ait bir oyun markası tarafından yeniden canlandırılıyor. Şu an için ağ YouTube ve Twitch’te var.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: G4’ün En Yeni Sanal Yayıncısıyla Tanışın: CodeMiko

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Microsoft Outlook iOS’da Sesli Dikte Özelliği Sunacak

Microsoft Outlook iOS’da Sesli Dikte Özelliği Sunacak: Microsoft Outlook artık kullanıcıların sesli komutları kullanarak e-postaları …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör